Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfi volt már roma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi volt már roma származású lánnyal az ugyan olyan rossz a nők szemében, mintha egy nő lett volna egy néger férfival?

Figyelt kérdés
Sokan írták itt, hogy nem járnának olyan nővel akinek volt néger barátja korábban. Nekem roma barátnőm illetve szexkapcsolatom volt roma lánnyal. Ez rossz lenne?
2022. máj. 8. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Pont nem érdekel hány és milyen származású nővel voltak előttem a pasik, akikkel összejövök. Egy kezemen meg tudom számolni hányszor volt téma néhány (nem az összes!) ex, de egyszer sem volt kiemelve, hogy cigány, néger, szőke, barna, stb volt.
2022. máj. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene ezzel dicsekedned?
2022. máj. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez rosszabb.
2022. máj. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az èn szemembem ugyanolyan rossz.
2022. máj. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel.
2022. máj. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne egyik vagy másik rossz?
2022. máj. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!