Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kiadjam ennek a párnak a...

Kiadjam ennek a párnak a lakást? A férfi roma származású.

Figyelt kérdés
A lánnyal ismerősöm kötött össze, a párját ő sem ismerte. A lány hozta a kért munkáltatói igazolást, a fiú azt mondta, hogy ő vállalkozó, és mivel saját magát foglalkoztatja ezért nem tud. Mondtam, hogy akkor erről kérek valami papírt, azóta nem kaptam semmit, viszont sürgetnek, hogy költöznének, pedig még nem is mondtam igent. Egyébként normális pár, a lány kiamagasló keresetű, nem dohányoznak, gyerek nincs. Csak a srác ejt gondolkodóba, így hogy semmi biztosat nem tudok. Ismerősöm külön kért, hogy sürgős nekik nagyon, mert az előző helyről elküldték őket, de a pár közben azt mondta, hogy maguktól jöttek munkahely váltás miatt.

2021. febr. 1. 15:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
Na itt a gumicsont-szappanopera legújabb epizódja?
2021. febr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
ha szereted a kihívásokat, tedd..
2021. febr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%
Ne engedj az elvarasaidbol soha. Ha meg roma foleg ne. A ver kotelez sajnos. En is ismerek rendesebbeket, de ahogy olyan a helyzet kijon a szokásos agressziv onvalojuk, meg okosba forgatjak a dolgokat.
2021. febr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
35%

Ádám és Éva roma volt? Meg milyen jogon kérsz te munkáltatóit? Milyen hatóság vagy te? Nem így szokás kiadni lakást.

Kikötsz néhány hónapot, hogy egyben előre fizessék ki, és kauciót.


Ha meg fenntartásaid vannak, akkor udvariasan már el kellett volna utasítanod őket. Úgy, hogy ne érezzék bántónak.

Mit érdekel a származás, ha normálisan néznek ki, értelmesen tudsz velük beszélni stb.?

2021. febr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
66%
4es, ne te szabd mar meg mad hogy akarja kiadni a tulajdonat. Angliaban meg az elozo berleted csekkeit is bekerik h lassak hogy befizetted oket, ahhoz kepest ez a keres kispista! PC barom.
2021. febr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
78%
Németországban dettó. Pluszcmég schufa igazolást is kel vinni, h nincs tartozásod korábbról.
2021. febr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
86%
Kicsit bűzlik ez a történet. Ha a srác vállalkozó, akkor kellene lennie egy vállalkozói igazolványnak a tárcájában minimum. Ha azt nem hajlandó megmutatni, akkor inkább hagyd őket. És ez nem rassztól függ, rengeteg fehér bőrű simlis is van, aki vállalkozónak mondja magát, közben meg egy alja seftes. Nem hiszem, hogy szeretnél rendőrségi ügyet a nyakadba.
2021. febr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%

"... ő vállalkozó, és mivel saját magát foglalkoztatja ezért nem tud. Mondtam, hogy akkor erről kérek valami papírt, azóta nem kaptam semmit"


és


"...mert az előző helyről elküldték őket, de a pár közben azt mondta, hogy maguktól jöttek munkahely váltás miatt."


Innentől kezdve nem is értem, hogy miért is születhetett ez a kérdés?

2021. febr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%

8, lehet mert eladták a lakást azért küldik el őket.


Kérdező: ha már felvetődött benned ez a kérdés, jogosan, akkor én azt mondom, engedd el. Nem ismerősöd a nő, csak álmatlan éjszakáid lennének.

2021. febr. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
92%

Még be sem költöztek, és már sík ideg vagy.

Mi lesz később??

2021. febr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!