Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Lefogyva is kívánni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Lefogyva is kívánni fog ha előtte sportosan izmos voltam?

Figyelt kérdés

Exemmel másfél éve szakítottam. Előtte mindig edzettem, motivált, sportember volt, nála alap a fittség és azt hiszem tőlem is elvarta de ne bánom. Szakítaskor teljesen letörtem, bezárkóztam, nem sportoltam, összeestem. A karomon semmi izom, lapos a seggem.

Felkeresett, újból nekirugaszkodunk. Csakhogy még nem találkoztunk azóta, hétvégén fogunk.



2022. máj. 11. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
Pasi vagy nő vagy?
2022. máj. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha újra találkoztok akkor azonnal kiderül. Gondolom látott már azóta is fotón nem? Ha csak dugni akartok és neki nem jössz be rá se ránts, találsz bőven olyan pasit akinek viszont igen. Ha kapcsolatot szeretnél tőle és a külsőd miatt offol akkor meg jobban is jársz ha nem ennyire felszínes emberhez kötöd hozzá magad akinek csakis a külsőd számít.
2022. máj. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fog!
2022. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

"rá se ránts"

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2022. máj. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha így letörtel szakítás után, mint a bili füle nem gondolom jó ötlet újra próbálni. Gondolom ő dobott ki anno, most hogyhogy mégis ujrakezdené? Amúgy meg nem miatta kéne edzened, hanem saját magad miatt.
2022. máj. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!