Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fiúk/férfiak van itt olyan,...

Fiúk/férfiak van itt olyan, aki sportosan néz ki, és a bicepsze befeszítve kb 38-40 cm körül van?

Figyelt kérdés

A kérdésem azért tettem fel,mert nekem vékony, 33cm erősítettem fél évig kondiban és ugyanúgy 33cm, csak formásabb lett..

A kérdésem/illetve kérésem az lenne,hogy akinek 38-40 cm körüli a karja (ez a célom)

Az letudná írni,hogy karra milyen gyakorlatokat,milyen ismétlés számban, és mekkora súllyal végzi?

Félreértések elkerülése végett:nem fogom azokkal a súlyokat elkezdeni emelgetni amit esetleg kommentben kapok,hátha felerősödök, még ha el sem bírom.Csupán szeretném látni,hogy kb bizonyos gyakorlatokból mennyit kell még fejlődnöm súly szempontjából.19/f



2020. febr. 2. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Nagyrészt alapgyakorlatokkal, összetett gyakorlatokkal edzettem, karra ment 1-1 gyakorlat külön (bicepsz-tricepsz) és ennyi.
2020. febr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Durranva 44-45 centi.

Változó hogyan edzem de általában tricepszre mindig 1 gyakorlattal többet végezz.Van amikor 3 gyakorlat bicepsz 4 gyakorlat tricepsz de előfordul hogy többet is végzek.


Minden edzésen más gyakorlat variációkat végzek de leírom akkor hogy a főbb alapgyakorlatoknál mekkora max súlyt használtam eddig.


Bicepsz egyenes rúddal: 50kg 10ism (szabályosan)

Kalapács bicepsz 20kg 20 ismétlés


Scott padon és koncentrált bicepsznél csak "pumpálgatni" szoktam magasabb ismétlésekkel így ott a súly nem számít.


Tricepsz (erre menj jobban rá ha nagy kart szeretnél)


Tolódzkodni csak saját testsúllyal szoktam 3-5 sorozatot.

Szűk nyomás max 100kg 10 ism


A többi gyakorlatnál szintén nem használok túl nagy súlyt.


Egyébként rengeteget számít az étrend és a szabályos normális kivitelezés.

Ne ess túlzásba azzal hogy sok bicepsz gyakorlatot végzel.

Mert a karod nagyobb részét a tricepszed teszi ki!

2020. febr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A karod nagy része a tricepsz.
2020. febr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1-3 válaszoló sokat nem segítettetek ezzel,ezt nyilván én is tudom... az edzéssel kapcsolatban kérdeztem hogy milyen gyakorlatok súly stb..
2020. febr. 3. 06:22
 5/12 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:

Nekem 40 centi a karom körülbelül, bár igazán ritkán mérem le. Amúgy sem vagyok túlzottan magas (167 cm), plusz igyekszem a tónusosságra menni, nem pedig arra, hogy minél "nagyobb darab" legyek.

A 2-es válaszolónak igaza van, hogy érdemes több gyakorlatot végezni tricepszre, mint bicepszre. A nevében is benne van, hogy tri- (háromfejű karizom), ill. bicepsz (kétfejű karizom).

Nekem háromféle edzéstervem van: nyomó-húzó, teljes testes, valamint egy olyan, ahol egyik nap kizárólag karozok. Teljes testnél minden nap végzek legalább 1 gyakorlatot mindkettőre, a többinél meg valahogy így fest:

Bicepsz állva egykezes súlyzókkal: 5x10

Bicepsz Scott-padon: 4x10

Koncentrált bicepsz: 4-5x10


Tolódzkodás: 5x10-12

Szűknyomás: 4x10

Koponyatörő: 4x10

Csigás letolás kötéllel ill. rúddal: 4x10 mindkettőből, egy kör ilyen, egy kör olyan.


Igazából magadnak kell kialakítanod, hogy mitől jó, azt viszont jegyezd meg, hogy a kevesebb néha több. Nem tesz jót, ha túledzed magad, mi több, az izmok pihenés közben nőnek.

2020. febr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

# 4 Leírtam milyen súlyokkal edzek.

Most írtam privátot mert egy elég primitívet kérdeztél.

Te meg erre azt írod hogy nem segítettünk ?

El mész a pi.csába :D

2020. febr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Majdhogynem mindegy, hogy milyen gyakorlatot csinálsz, meg hány kilóval. Ha nincs rendes fehérjebeviteled, szénhidrát, stb. Akkor bszhatod a gyakorlataidat.
2020. febr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pajtársam a szűk nyomás melyik gyakorlat?
2020. febr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bocsi pajtásom, elírtam..:)
2020. febr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok, rajottem, fekvenyomas szuken.
2020. febr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!