Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most ebben a helyzetben mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ebben a helyzetben mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nő vagyok. És az az igazság,hogy néha (sokszor) eljátszom magammal a zuhany alatt. De múltkor a párom számon kért, hogy bizony a zuhanyhangokból hallatszik mit csinálok. Úgy mondta, mint akit ez zavar ezért azóta is zavarba vagyok tőle és most azóta nem merem csinálni, mert feszèlyezve érzem magam. Amúgy jól megvagyunk de nekem ez ilyen plusz. Pl mikor mensinèl görcsölök a langyos víz pluszban jó és teljesen más is. De látom rajta, hogy zavarja. Most mit csináljak?

2022. máj. 16. 14:08
1 2
 11/11 dregor ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy a nők miért vannak együtt ilyen sudribunkókkal... Teljesen természetes, amit csinálsz. Ha meg zavarja, keress olyat, akit nem frusztrál, hogy nőként magadhoz mersz nyúlni. Szerintem egyébként is ajánlott lenne, ha minden nő masztizna legalább heti szinten.
2022. máj. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!