Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Eltérő igényeket hogy lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltérő igényeket hogy lehet összhangba hozni, hosszútávon hogy működhet?

Figyelt kérdés
Egyik fél nagyobb igényű, mind mennyiségileg, mind minőségileg is, de nem kapja meg, ettől függetlenül együtt marad párjával. Meddig viselhető? Feláldozza magát a párjáért, a kapcsolatért valaki?
2022. máj. 17. 13:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez hosszú távon fel fogja orolni a tobbet akaro félt. Van aki félrekandikál, van aki huseges marad, de a lelke mélyén nem lesz soha elégedett.

Erre mindig azt modnom, (pedig én magam se tudtam anno gyorsan, meg sajnos most se tudom), hogy mihamarabb meg kell lépni a szakítáýst ilyen esetben, hogy ne fájjon annyira, és keresni egy osszeillobb embert.

2022. máj. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen
2022. máj. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy ezt sajnos nehezen:-(
2022. máj. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi 8 éve próbálkozunk megtalálni a közös nevezőt.

Néha úgylátszott hogy sikerül, de mindig csak átmeneti volt.

2022. máj. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#1 És nem lehet valahogy "elfojtani"? Foglalkozzak mással többet? Sportoljak akár versenyszerűen?
2022. máj. 17. 13:46
 6/17 anonim ***** válasza:
Rövid távon működhet, hosszabb távon az álmoskönyvek szerint nem... Egy idő múlva abban a fránya tudatalattiban frusztrációt, feszültségeket generál amik elkezdenek átszivárogni a kapcsolatba is (türelmetlenség, a kötődés lassú eróziója).
2022. máj. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#6 És akkor teendő? Mert vélhetően én már itt tartok valahol félúton...
2022. máj. 17. 14:32
 8/17 anonim ***** válasza:
Egyenes módon kell nekimenni a dolognak. Légy korrekt, szakíts a pároddal szépen es becsulettel, aztán keress valakit, akivel jobban osszeillesz. Szebbet és jobbat hosszútávon nem tudsz tenni magadnak, és neki se. Neki se jo, hogy mindig behazudod neki hogy minden rendben, kozben meg ha elmész tole 3 méterre, már azt gondolod, hogy nem elég neked.
2022. máj. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#7 igen tudom hogy itt tartasz, ezért írtad ki a kérdésedet. Sőt annál tovább is mint gondolnád, most vagy a viaskodási fázisban.

Ha te vagy a magasabb libidójú fél akkor üljetek le a pároddal és beszéljétek meg, próbáljon változni ha téged akar. Ha az alacsonyabb libidójú akkor meg kösd el a nadrágot :)

2022. máj. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem egy idő után megsínyli a kapcsolat és ha nagyon nagy az eltérés, akkor a végét is okozhatja.

Mondjuk az nem mindegy, hogy kezdetektől fogva ez a felállás vagy mondjuk idővel változik a helyzet. Mert ha az utóbbi, akkor meg kell vizsgálni, hogy mi vezetett idáig és azt lehet orvosolni jó esetben.

2022. máj. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!