Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit vigyek ajándékba egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vigyek ajándékba egy idődebb nőnek?

Figyelt kérdés

Van egy viszonyom, a nő kb. másfelszer olyan idős mint én. Összejárunk, de nem igazán ismerem. Szexorientált a kapcsolatunk, de úgy gondoltam hogy ha már ennyire jól kijövünk egymással és ennyiszer lefekszünk meglepném valamivel. Apróságokkal.


De mivel jóval idősebb, virág szerintem snassz, csokit nem tudom eszik-e, kellene valami általános ötlet. Amivel nem lehet mellélőni.



2022. máj. 23. 10:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
55%

Szexkapcsolatban maximum erotikus ajándékokat szoktam adni.

Szexi fehérnemű, latex fűző, selyem hálóing, harisnya, tűsarkú cipő, amit felvehet szex közben.

Szexjátékszerek, pl. távirányítható vibrátor, drágaköves buttplug, bilincs...


Egyébként nem tudom miért zárod ki a virágot, aminek minden nő örül és nem veszi tolakodásnak az egy nagy csokor vörös rózsa. Elegáns és elég egyértelmű utalás hogy az ágyban vonzónak találod őt. Ha nem 18 éves már, akkor nem fogja túlgondolni se, hogy miért kapta.


Ezenkívül szoktam még minőségi csokit vinni (persze csak annak játszik aki nem diétázik/laktózérzékeny stb) és minőségi pezsgőt amit együtt fogyasztunk el. Esetleg ha van valamilyen kedvenc itala akkor azt.


Ha meg sok pénzed van akkor 2 éjszaka egy wellness szállodában...

2022. máj. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
68%
Bugyit
2022. máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
A virág az a legtöbb nő számára kedves és jóleső gesztus szerintem
2022. máj. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!