Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányokat miért nem bátorítjá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokat miért nem bátorítják, hogy szexeljenek össze vissza, miért csak a fiúk privilégiuma ez?

Figyelt kérdés
Legyen végre egyenlőség a nemek közt Magyarországon. Szerintem menő, ha egy lány össze vissza szexel, és nem akar kapcsolatot, csak mindig mással dugni. A leszbikusokat tartom a legmenőbbnek, ők legalább kihagyják a fiúkat a szexből. hehehe

2022. máj. 23. 21:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Magyarországon a férfi és a nő egyenlő csak bele kellene olvasni az alaptörvénybe hehehe
2022. máj. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

A lányok eleve ezt teszik, amikor csak akarják. Hova bátorítsák még őket? :D Plusz, azért egymásnak nyomják a csajok az ilyen szövegeket ám.


Egyébként szerintem az, hogy ki és mennyi emberrel szexel, nemtől függetlenül egy olyan dolog, ami önmagában nem menő vagy nem menő. Ez egy független dolog, oszt' csá.

2022. máj. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
10%

Ha egy kulcs több zárat képes nyitni, az egy nagyon jó kulcs.


Viszont ha egy zárat sok kulcs tud kinyitni, az nem egy jó zár!

2022. máj. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
#3: Na, majd jönnek azok a válaszolók, akiknek kényelmetlen ez a példa és logikától mentesen megpróbálják kifacsarni, hogy ez így nem igaz! :D
2022. máj. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

Én mindent megtettem Bro!

Az összes olyan lányt, aki tetszett nekem, mindig is bátorítottam, hogy szexeljen! Több-kevesebb sikerrel tudtam őket rávenni erre. 💪😎

2022. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4%

Valószínűleg ez lesz, ezért írtam ezt a példát. Egy pattogatott kukorica kell csak hozzá, és jót lehet majd szórakozni a válaszokon.


3-as voltam megint 😁

2022. máj. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan kettős mércék, amik jelen voltak, jelen is lesznek. Okosan kell csinálni, és kész.
2022. máj. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bátorítják csak nem mindenkinek jön össze 😂
2022. máj. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

Nem hiszem hogy bárkit bátorítani kellene.

Aki ilyen beállítottságú nő, az akkor is fog szexelni ha ez a társadalmi norma szerint nem oké, aki viszont visszafogottabb, az akkor se fog ha batorítod.

Sok múlik a családi háttéren is, hogy mennyire kapott szexpozitív nevelést az ember. Nyilván egy tök prűd vallásos közegből nem ugyan azt hozza az ember.

Én pl nőként bár nem össze-vissza, de viszonylag simán szexelek akkor is ha tudom nem azzal az emberrel fogok megöregedni. :D Simán elmondom anyumnak is akár, tök oké köztünk ez.

Ez arra a két emberre tartozik aki csinálja, szóval hacsak nem köti az ember a másik orrára, akkor senki nem fog károgni.

2022. máj. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%

Fordítsuk meg a nézőpontot:

- Ha egy férfi szűz 30 év felett az biztos, hogy bolond, fogyatékos, elmebeteg stb...

- Ha egy nő szűz 30 év felett: Van tartása, az igazinak tartogatja magát, milyen cuki!


Vagy mindkettőt egyformán fitymálják le, vagy mindkettőt egyformán tartsák cukinak!


Tessék! Egyenlőséget akarok!

2022. máj. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!