Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40-50 éves hölgyek! Jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-50 éves hölgyek! Jobban kivanjatok a szexet mit fiatalabban?

Figyelt kérdés

2022. máj. 25. 07:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
76%

#9 Szerintem te képviseled a nagy átlagot. Negyvenes , ötvenes nő talán kötelességből szexel (de az milyen már?) de remekül el van nélküle.

Én ezt tapasztalom páromnál és az ismerősi körömben. Nincs már meg az indíttatás. Igaz párkeresőn nagyon sok nő van fenn ebből a korosztályból de ez megtévesztő. Nem szexet keresnek hanem társat ez óriási különbség. Nyilván szexelni fog szerencsétlen de csak , hogy a férfi kegyeit elnyerje mert ugye a férfiak többségének meg szüksége van a szexre. nagyon szomorú tény ez. :(

2022. máj. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan az mint a #8! Két gyerek után nem marad semmi energia kettőnkre de a vágy sincs már meg benne. Én még szeretném de...


52F 47N

2022. máj. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!