Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Még sohasem fogtam meg férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még sohasem fogtam meg férfi péniszt. Nem mertem eddig. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok. Most van egy barátom, aki nagyon rendes és nem hamarkodják el a dolgokat aminek nagyon örülök. De nagyon fel izgat és hosszú csóknál ő megfogja a de nekem vagy mellem, de nem tudom én mit csináljak. Meg foghatom én is az ő péniszét? Ha igen akkor hogyan csináljam? Nyúljak be a gatyába vagy csak kintről? Élvezni fogja? Érzem mindig a merev péniszét és nagyon fel izgat.


Köszi a normális válaszokért



2022. máj. 26. 18:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
32%
Ha nem mered kézzel megfogni akkor próbáld meg a talpaid közé fogni és úgy húzogatni. Jó a'la natur is, de izgató lehet a sajtszagú rózsaszín kínai nejlonzoknidon keresztül is cirógatni a bránert.
2022. máj. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Csókolózás közben tedd a kezed a combjára, simogasd párszor föl-le, majd a combja belső oldalán is tedd ugyanezt, és már ott is vagy, ahol lenni szeretnél. ;)
2022. máj. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%
Milyen a nem férfi pénisz?
2022. máj. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
69%

Te egy nagyon jófej csajszi vagy🥰.

Egyébként igen, te is megfoghatod a péniszét, biztos hogy örülni fog neki. Csatlakozom azokhoz akik szintén említették, bárhogyan ér hozzád a barátod, ha jól esik neked, vagy felizgat, ugyan az történik vele is ha viszonzod. Érzi ő is ugyan azokat az izgalmakat amiket te is, és neki is ugyan úgy kiugrik a szíve a helyéről, mint neked. Akkor is ha ügyesen leplezi☝️. Szóval minden amire vágysz, minden ami megfordul a fejedben/fantáziádban, tedd meg bátran. Biztos hogy imádni fogja. Említetted, hogy attól tartasz hogy hamar elmegy. Nos, ettől nem kell szintén tartanod, biztos hogy hamar el élvez, ha eljutottatok odáig. De ez egyáltalán nem gáz, mindketten először találkoztok ezekkel az élményekkel, úgyhogy ez teljesen normális. Egyébként ez számodra lehet egy elismerés, mert ez azt jelenti hogy iszonyúan vonzó vagy, és te vagy rá ilyen hatással, tehát ezt is ér élvezni neked is😉. Meg az is hozzá tartozik a dologhoz, hogy ilyen izgalmi helyzetekben, mikor szikrázik köztetek a levegő, nagyon nehéz, szinte lehetetlen kontrollálni az ejakulációt, biztosan te is érzed hogy nehézkessé válik a kontroll, akár lehetetlenné. Ugyan ez történik vele is. Támogassátok egymást ilyenkor, és csak sodródjatok az árral, és ne szégyeljetek semmit.

2022. máj. 27. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Én azt csinálnám, hogy...
2022. máj. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Azért nem valószínű, hogy egyből elmegy ha hozzá érsz nadrágon keresztűl.

Nagyon ritka az olyan férf aki ennyire érzékeny meg hamar elsülős. Még ha az első alkalma, hogy hozzá ér egy lány, akkor se kéne neki sima érintéstől elmenni. Ha már elkezded neki huzogatni meg komolyabban csinálni, akkor megeshet, de így nem, szóval nyugi.

2022. máj. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszene nekem is ilyen lány, aki összebújás vagy csókolózás közben akarná felállva fogni sokat :) Nem baj, ha szűz akar maradni.
2022. máj. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!