Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az anya - fia dolog, miből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anya - fia dolog, miből gyökerezik? Milyen érzelmi vonalon, illetve gondolati síkon alakul ez ki emberekben?

Figyelt kérdés

2022. júl. 9. 08:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
Oidipus komplexus
2022. júl. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ez érthető. De az idáig vezető út a kérdőjeles, hogy mi váltja ki, egyeseknél?!
2022. júl. 9. 08:57
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
szerintem abban,hogy amikor egy fiu elkezd erdeklödni a punci iránt es beindul a hormontermelessel parhuzamosan a folyamatos maszturbálás ,maga a latvány okozhat ösztönösen szexualis izgalmat.Feltéve,hogy egy csinos anyukárol beszelunk aki mondjuk nem prüd és neha lathat olyasmit is a fiu ami teljesen uj..persze van net meg minden..de eloben mas a punci..föleg ha kettesben elnek.szerintem inkabb a fiu tészeröl jelet ez ebben a korban szexualis fantaziat.Keves nö fogadja el es szinte egy se merne engedni,megha tudataban is van a kivancsisagnak
2022. júl. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Kezdettől van egy sokkal mélyebb bizalom, egymásra hangoltság. Nincsenek tabuk. Másképp értelmeződik az egymás iránti szeretet, annak megélése.

(és ez nem csak az anya-fia felállásra igaz)

2022. júl. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem kell hozzá egy magasabb libidóval rendelkező anya, hogy a gyerekében meglássa a pasit. És egy szexuálisan túl fűtött kamasz, és bizalom meg egyéb pozitìv lelki feltételek. De ha a nőnek nincs rendkìvüli libidója kizárt hogy ilyen megtörténjen. N
2022. júl. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is valami ilyesmi lehet mint az előttem lévő leírta. Mikor az ösztönök felülírják az anya fiu viszonyt. Csak a vágyak a szex motivál mindent.
2022. júl. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Lazy Lover ***** válasza:
93%
Adott 1 kis kamasz akiben tombolnak a hormonok adott egy sex éhes anyuka aki nem kap sexet így össze teszik ami van
2022. júl. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy vélem tebenned már kialakult az efféle vonzalom és ezért érdeklődsz mások véleménye iránt.
2022. júl. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%
Ez a japánoknál teljesen elfogadott dolog hogy az anyuka avatja be a fiát a szexuális életbe.
2022. júl. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
lenne mit tanulni az anyukáknak
2022. júl. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!