Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feleségem terhes, és nem akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem terhes, és nem akar szexelni. Ez megoldás lehet?

Figyelt kérdés

Beruháznék egy műpuncira, valami ilyesmire gondoltam:


[link]


Így kielégülnék, nem csalnám meg (eszemben sincs!!), és nem nyaggatnám a szexxel, ha nem akar.


2022. júl. 17. 03:01
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem is az a legnagyobb baj, hogy nem akarja (mindig), hanem hogy fáj neki, kellemetlen. Én pedig nem akarok neki fájdalmat okozni, ő meg nyilván ezért nem szeretne szexelni, teljesen érthető.
2022. júl. 21. 09:38
 12/18 anonim ***** válasza:
#11 Nekem is volt ilyen időszak. Mi találtunk megoldást. Nekem a hosszú ráhangolódás, petting és síkosító kellett hozzá és úgy nem fájt. Na meg nem durvultunk be.
2022. júl. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Felraktam két kérdést, egyet a feleség, egyet a férj részéről. Érdekes megfigyelni, hogy nem mindegy kiről van szó, teljesen mások a reakciók. A másik kérdés itt van:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2022. júl. 22. 10:11
 14/18 anonim ***** válasza:
73%

Kedves Kérdező!

Szerintem szuper a hozzáállásod! :) Bátran beszélgess erről a pároddal, szerintem nincs olyan, amit ne lehetne megbeszélni. Ez abszolút nem megcsalás. És tisztelet neked, hogy nem nyaggatod, ha neki fáj/kellemetlen/nem szeretné úgy, hogy ott a baba. Sok boldogságot kívánok nektek! :)

2022. júl. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem meg a kérdés kamu, a kérdező pedig unatkozik.
2022. júl. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
#15: egyik sem igaz :)
2022. júl. 22. 12:58
 17/18 A kérdező kommentje:
#14: Köszönjük szépen! :)
2022. júl. 22. 12:59
 18/18 anonim ***** válasza:
26%
Hagyjuk már! Egy gyereket váró pár biztos itt kérdezget ilyeneket. Ti meg el is hiszitek! Gyerekük lesz, és ott tartanak szellemileg, hogy idegenek mit szólnak az intim magándolgaikhoz... jol bekajáltok ti mindent.
2022. júl. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!