Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normálios, hogy depressziós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normálios, hogy depressziós vagyok, mert nincs hüvelyi orgazmusom?

Figyelt kérdés

Egy éve élek nemi életet és még soha nem volt hüvelyi orgazmusom. Már nagyon zavar, hogy nem jön össze és már szeretném tudni, hogy milyen érzés. Csikló orgazmusom van, de azzal nem érzem, hogy kellő képp ki lennék elégítve. Már nagyon szarul érzem magam miatta, hogy nincs hüvelyi orgazmusom.

Valami tanács vagy tipp vagy bármi amivel könnyen elérhetném?



2022. júl. 20. 13:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
27%
Sokáig nekem sem volt. Aztán egy házibulin baromi piásan dugtam kb minden pasival aki ott volt, volt hogy kettővel egyszerre. Azon a bulin több orgazmusom volt, mint előtte összesen! Minden pasival, volt hogy sorozatban! Nem jó erre rágörcsölni, majd jön ha akar...
2022. júl. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
77%
Vagy csak azt hitted, hogy volt aztán csak annyire be voltál baszva hogy csak beképzelted. XD
2022. júl. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
30%
Nekem úgy sikerült, hogy a párom kézzel izgatott, de kívülről nem érintette a csiklót.
2022. júl. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
65%
Nem minden no kepes ra, ez bizonyitott teny. Nekem evek ota nem sikerult, csak csikloi. Gondolom ezt dobta a gep
2022. júl. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

23-as vagyok. Azt még hozzátenném, hogy velem 8-9 év alatt mindössze egyszer történt meg, szóval akár azt is hihetném, hogy én is azok közé tartozok, akiknek nem sikerül a hüvelyi orgazmus, ha akkor egyszer nem élem át.

De úgy is nézhetjük, hogy képes vagyok rá, hiszen egyszer már sikerült, de mégsem jön össze könnyen.

2022. júl. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
50%
Ne olvass annyi női lapot, engedd el.
2022. nov. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!