Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normálios, hogy depressziós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normálios, hogy depressziós vagyok, mert nincs hüvelyi orgazmusom?

Figyelt kérdés

Egy éve élek nemi életet és még soha nem volt hüvelyi orgazmusom. Már nagyon zavar, hogy nem jön össze és már szeretném tudni, hogy milyen érzés. Csikló orgazmusom van, de azzal nem érzem, hogy kellő képp ki lennék elégítve. Már nagyon szarul érzem magam miatta, hogy nincs hüvelyi orgazmusom.

Valami tanács vagy tipp vagy bármi amivel könnyen elérhetném?



2022. júl. 20. 13:12
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

8as

Sajnos így nem tudom élvezni a szexet. És így nem tudok kielégülni teljesen.

2022. júl. 20. 13:41
 12/26 anonim ***** válasza:
83%

Annyira de annyira szeretem amikor okoskodó pasik akarják megmondani a tutit a nőkről. Még azt is jobban tudják, hogy nekem van-e orgazmusom vagy nincs... 😄😂

27N

2022. júl. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
#9: jaj, te azt sem tudod mi az orgazmus és ejakuáció közötti különbség
2022. júl. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
55%

4-es vagyok: azt se tudod, milyen érzés, amit kergetsz, de te anélkül nem tudsz élni. Hagyjál már. Ami van, az nem jó.

Elárulok egy titkot: nekem van mindkét féle - utóbbi csak kb 40 éves korom óta. Az ami neked is van, az sokkal erőteljesebb érzés.

2022. júl. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

14es

Nem jó mert szeretném tudni, hogy milyen érzés a másik. :)

2022. júl. 20. 14:03
 16/26 anonim ***** válasza:
54%

Én is szeretnék itt a városban egy szép, kényelmes házat. Lehet, hogy lesz, lehet, hogy soha nem jön össze. Addig is boldogan elélünk egy kétszobás lakásban a családommal. Abszolút nem teszi tönkre a mindennapjaimat és nem leszek tőle depressziós.

Annak kell örülni, ami van. Mert nem tudhatod, egyszer csak az se lesz akár.

2022. júl. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Értem én, de nem örülök neki hogy nekem csak csiklóval van másoknak meg hüvellyel is.
2022. júl. 20. 14:20
 18/26 anonim ***** válasza:
81%
Az nem normális hogy egy normális dolog miatt depis vagy. A nők többségének NINCS hüvelyi orgazmusa, akárhogy csinálja, akárhogy erőlteti, ha tótágast áll akkor sem lesz. Ez egy egyéni adottság, ami vagy megvan, vagy nincs.
2022. júl. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
57%

Ki nem szarja le? :D Nekem sincs, nem is hiányzik. Élvezem a szexet az pont elég. Mondjuk én imádom, ha kinyalnak, nekem elég az is.

De akkor sem értem, hogy miért kell ennyire rágörcsölni, holott ez csak sztereotípia. Teljesen normális, hogy nincs, mivel a hüvelyben alig vannak idegvégződések.

2022. júl. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
66%

A nők 60%-nak nincs hüvelyi orgazmusa, ebből talán a felének soha nem is lesz a másik felének lenne, ha jól megdugnák őket.

Vegyél vibrátort, azzal próbáld magad dugni sokszor (egyedül, szex közben, felizgult állapotban, pihenten) és akkor kiderül, hogy a 60% melyik felébe tartozol.

2022. júl. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!