Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A feleségem talált egy gumióvs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem talált egy gumióvszert a fiam szobájában és emiatt haragszik a fiúnkra, mit mondjak még neki?

Figyelt kérdés

Van egy 16 éves fiúnk és a barátnöjével sokszor vannak nállunk, a feleségem miután megtalálta a gumit nem áll le a témáról és fent van akadva, hogy 16 évesen szexeltek.

Én már beszéltem erröl a fiúnkkal még ezelött és tud mindent föleg, hogy vigyázni kell. Nem kicsik már de hiába mondom a feleségemnek...


2022. júl. 21. 13:57
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
A gyerek nem tudja, hogy az annya megtalálta
2022. júl. 21. 13:59
 2/28 anonim ***** válasza:
92%

Nem értem a feleségedet, több okból sem.


Egyrészt, talált 1 gumit. Na és? Mi a bizonyíték, hogy szex is volt?

A másik, ha valóban van szex, legalább okosan csinálják.

2022. júl. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%
16 évesen már lazán lehet szexelni, nem véletlen 14 év a beleegyezési korhatár. Inkább legyen büszke hogy tudnak védekezni, és 9 hónap múlva még nem lesztek nagyszülők
2022. júl. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
96%

Inkább örülhetne hogy védekezik.

Ő nem volt fiatal? Nem értem az ilyeneket.


Oda jut a gyerekem biztos nem fogom burokban tartani hogy nagy szégyenérzettel, bújkálva kelljen neki vágnia a dolgoknak

2022. júl. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos az én anyám is ilyen.
2022. júl. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
8%
Ha 16 évesen már szexelnek, akkor 25 éves korára a szex semmit nem fog jelenteni, tehát egy kapcsolatban az összetartó ereje 0 lesz. Ki fog égni hamar. Nem csak a vágyak hajhászása lenne az élet célja.
2022. júl. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
20%
Majd felhúzom amikor a feleségeddel vagyok
2022. júl. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
57%

Legye büszke a fiadra! Legalább nem

Lesz életképtelen felnőtt! Akik 20 éves kor alatt (leginkább 15-18

Között) szexelnek és nem prostival hanem egy kis barátnővel…. Azokban kialakul a nőkkel való ismeret. Így később is tud majd csajozni.

2022. júl. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
93%

16 éves, nem 12, lassan 18.


Ha tiltja, akkor titokban fogja csinálni, ami még rosszabb.


Használ gumit, állandó barátnőjével csinálja, kölcsönös beleegyezéssel, nem részegen, bedrogozva.


Mi a gond?

2022. júl. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
93%

Eddig mit mondtál?

Teljesen normális, hogy szexel, és szerencsére védekezik is. Lehet, hogy meg kell emésztenie, hogy a pici fia felnőtt, de vegyen egy nagy levegőt és tuszkolja le, bármilyen keserű is az érzés. Remélem nem a gyereknek hisztizik, mert akkor megmondanám neki, hogy helyette is szégyellem magam, és sürgősen kérjen bocsánatot!

2022. júl. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!