Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A feleségem talált egy gumióvs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem talált egy gumióvszert a fiam szobájában és emiatt haragszik a fiúnkra, mit mondjak még neki?

Figyelt kérdés

Van egy 16 éves fiúnk és a barátnöjével sokszor vannak nállunk, a feleségem miután megtalálta a gumit nem áll le a témáról és fent van akadva, hogy 16 évesen szexeltek.

Én már beszéltem erröl a fiúnkkal még ezelött és tud mindent föleg, hogy vigyázni kell. Nem kicsik már de hiába mondom a feleségemnek...


2022. júl. 21. 13:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
52%

19

Attól, hogy van gumi még használata nem garantált...sokaknak van esze és még is vett fel devizás hitelt...ez kb hasonló.

2022. júl. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
5%
20-as te minek vagy itt? Ne az én viselkedésemmel foglalkozz hanem a kérdésre válaszolj,ha nincs válasz akkor told a biciklit tovább! A kérdező feltett egy kérdést. "Mit mondjak még neki?" válaszoltam neki a 13-as válaszban, a 14-es posztban a kérdező fentről beszélt lefelé és válaszolt. Le van írva a válaszomba, hogy mit mondjon a feleségének. Erre te ide jösz és beleszólsz, az eszetlen hozzászólasaiddal. Szerintem maradj csendben. És figyelj!
2022. júl. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
87%
A 21-es is borzasztó. Egy fiatal pár talán szexelt talán nem. Vettek óvszert valószínűleg azért hogy használják. Szerintem jól és tudatosan járnak el. Erre vannak itt emberek akik deviza hitellel Brüsszellel és ukrajnaval akarnak egy ilyen kérdést megvalaszolni. Huzzatok innen a befásult, beszűkűlt látás módotokkal a pi...csába
2022. júl. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
37%

Teljesen normális szexelni ebben a korban, csak ne az èn fiam/lányom csinálja.

A teherbeesèssel van gondom, nem mással.

2022. júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ülj le vele és megyarázd el neki, hogy 14 éves kor felett nem tilthatja meg egy szülő sem a gyerekének a szexet. Egyedül annyit tehet, hogy felvilágosítja, biztosítja neki a védekezési lehetőséget és reménykedik, hogy a gyereket normálisan nevelte. Én a helyedben pedig megdicsérném a fiadat, mivel védekezik és állandó barátnője van. Mennyivel lenne jobb, ha gumi nélkül minden hétvégén mást dugna a bulikban?

Női megjegyzés hozzá:Szerintem a feleségednél főleg az lehet, hogy nem tudta feldolgozni, hogy a gyereke felnőtt. Ezt te láthatod igazán. Ezeket a kérdéseket megválaszolva rájöhetsz, hogy ez-e a baj: Mennyire van hobbija, magánélete, barátnői? Mennyire él csak a családjának? Mennyire kezeli kisgyerekként a fiadat?. Sajnos sok nő ebbe beleragad és ebből lesz anya, aki a 30-40 éves fia nyakán lóg is kikészíti a menyét. Ha ezt látod majd, akkor viszont segíts neki, hogy sikerüljön a fiatokat elengedni. Ha kell, akkor szakembert is bevonhattok.

Viszont amúgy nagy dicséret nektek, hogy ilyen felelősségteljes gyereket neveltetek. Most már csak a gyereknevelés utolsó fázisa, az önállósodás és elengedés kell és akkor tényleg nagyon jó munkát csináltatok.

2022. júl. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
37%
Feleséged egy maradi,gyöpös pi.sa jó lenne ha rájönne hogy ez a 21.szàzad...
2022. júl. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
81%
Akkor kellene igazán haragudnia, ha teherbe ejtené a barátnőjét. Inkább örüljön a feleséged, hogy már ennyi idősen is tudja, milyen felelősséggel tartozik a partnerének.
2022. júl. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

22-23

Csókoljátok meg egymást, de gumit használjatok-megfelelően, mert "félétek" szaporodása kártékony a társadalomra:)

2022. júl. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!