Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A feleségem talált egy gumióvs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem talált egy gumióvszert a fiam szobájában és emiatt haragszik a fiúnkra, mit mondjak még neki?

Figyelt kérdés

Van egy 16 éves fiúnk és a barátnöjével sokszor vannak nállunk, a feleségem miután megtalálta a gumit nem áll le a témáról és fent van akadva, hogy 16 évesen szexeltek.

Én már beszéltem erröl a fiúnkkal még ezelött és tud mindent föleg, hogy vigyázni kell. Nem kicsik már de hiába mondom a feleségemnek...


2022. júl. 21. 13:57
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%

Mit fog szólni, amikor egy mózeskosarat talál bömbölő bébivel a szobában, pláne te? :DDD


Pár hét és a kis 16éves takony kijelenti első hisztinél, hogy ő már felnőtt, mert tud dugni:DDD


"Ember", egy 16 éves tartsa gatyában kis vackát, mert annyi vér van pucájában csak, ami fejéből lecsurog és a gumi utólag jut eszébe, majd képes esemény után is felvenni, amilyen IQ-val él némelyik:D

2022. júl. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
92%

"Ha 16 évesen már szexelnek, akkor 25 éves korára a szex semmit nem fog jelenteni, tehát egy kapcsolatban az összetartó ereje 0 lesz. Ki fog égni hamar. Nem csak a vágyak hajhászása lenne az élet célja." -he?

Erre küldj már valami épkézláb forrást, mert ez így nettó ökörség. :D A szexuális élet elkezdése meg a kiégés közt semmi kapcsolat nincs. Nem össze-vissza szexel a fiú, hanem a barátnőjével akit szeret. Ebben a korban már tök normális a szexualitás, kölcsönösen beleegyeztek ebbe a dologba és védekeznek megfelelően, mi ezzel a baj? Én nem látok ebben problémát. Én is ennyi idősen kezdtem a szexuális életem élni, ésköszönöm kérdésed de nincs semmilyen problémám a szexel, nem is égtem ki, és ugyan úgy élvezem mint régen ha nem jobban.

2022. júl. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
41%
Mikor kellene elkezdenie???? Örülj a tudatosságának. És jobb volna ezen nem parádézni, mert ha egyszer elveszted a bizalmát utána majd azért irkalsz ide, hogy elvesztetted a fiadat. Sem ebbe sem másba nem fog beavatni. Lehet utána picsogni. Tegyed vissza amit elvetettél tőle, és hagyad hogy csinálja ami csinál!!! Megállítani nem fogod, ha nem otthon, akkor máshol majd megoldja.
2022. júl. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
13-mas olvasd el ijra a kérdésem és értelmezd! Mert látom nem sikerült!
2022. júl. 21. 14:46
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

14

Látod, ő már biztosan 10 éves "nyomatta", azért van felfogásával baj:DDD

2022. júl. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
24%
Azt mond neki amit odairtam!!!
2022. júl. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
53%

16

Kényszeríteni is akarod a kérdezőt? :DDD


Inkább csinálj saját családot, ott főnökösködj, itt tanács van-vélemény, nem utasítás, mint az ukrán bohóc által brüsszelnek;)

2022. júl. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
37%
17 inkább ne szólaltál volna meg! Hogy jön ide Brüsszel meg Ukrajna??
2022. júl. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
77%
Jobb lenne, ha nem védekeznének?
2022. júl. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
58%

18

Belőled...viselkedésedből.

2022. júl. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!