Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Erotikus ajándék? Milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erotikus ajándék? Milyen ötleteitek vannak?

Figyelt kérdés

Egy játékban a feleségemmel kuponokat nyertünk amiket beválthatunk egymásnál. Ő nyert egy olyat, hogy "kupon egy erotikus ajándékra".

Namost... egyikünk sem túl jó ajándékozás terén, de előbb-utóbb eljön az ideje, hogy be szeretné váltani.

Én visoznt ötlettelen vagyok.

Ha én lennék a nő, valami erotikus fotóra gondolnék, vagy egy új szexi fehérneműre. Hisz a szexi női fehérnemű nem annyira a nőnek ajándék, hanem a férfinak:D


De férfiként mit adhatnék neki?

Cselekvés, mint pl masszázs, vagy ilyen-olyan szex nem jó, arra vannak más kuponok, ez szerintem elsősorban tárgyi ajándék.


Milyen ötleteitek vannak?



2022. júl. 25. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Womanizer. Csak aztán le ne cseréljen. 😀
2022. júl. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Olyan játékszert vegyetek amit közösen tudtok használni az ágyban, abból meg elég sokféle van.
2022. júl. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2, mmmmintpéldául?
2022. júl. 25. 23:48
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem 2. vagyok


Például Bilincs, selyemkendő kötözéshez? Ha vonz az ilyesmi


Vagy vannak ilyen szexjátékok, kifejezetten kártya vagy társasjáték.

2022. júl. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mit játszottatok?
2022. júl. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Aaaa szextársas nem jó, eleve egy ilyenből származnak a kuponok. Érzékek birodalma című játékból.

Bár hogy pontosabb legyek, az Érzékek birodalma kuponjait nyertük meg franciakártyán, de ez most mellékes:D

2022. júl. 26. 09:08
 7/10 anonim ***** válasza:

- Vibrátor

- Bilincs

- Erényöv (ami rajtad van - ő megkapja a kulcsot)

- Bármi a szexshopból (?)

2022. júl. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

hát ezaz, egy vibrátorban mi erotikus van? Semmi.

Bilincs meg ilyesmi is amolyan közös használat, de a kupon őt jogosítja fel egy ajándék kapására, szóval pont ez lenne a lényeg, hogy én kedveskedem neki. Ebből a szempontból a vibrátor még csak-csak elmenne, de azt meg nem használná a büdös életben:D

2022. júl. 26. 15:24
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Erotikus ajándék pl. meztelenül kitakarítod a lakást. Esetleg kaphat ajándékba egy korbácsot/pálcát, és ha kifelejtesz valamit, megbüntethet.

Vagy előadsz egy sztriptízt neki.

Esetleg egy doboz eper is lehet erotikus ha a szájába adod.

2022. júl. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az erényövvel mi a baj amúgy? A kulcsot kapja ajándékba. Esetleg egy ilyen szöveggel, hogy bármit megteszel amíg ez rajtad van vagy ilyesmi.

Sztem vicces és kellőképpen erotikus ráadásul ha nyitott rá akkor elég sok izgalomban lesz részetek

2022. júl. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!