Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy szexeltek a gyerek(ek)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szexeltek a gyerek(ek) születése után? Visszafogjátok magatokat?

Figyelt kérdés

Mi hangosabbak vagyunk, ezért ha vendégségbe vagyunk és ott is alszunk, akkor nem szexelünk.


Elég hangosan nyögök, a férjem pedig rá szokott paskolni a fenekemre, és a vége felé azért elég csattogós a szex.


Ha visszafogjuk magunkat, akkor nem élvezetes a szex. 70 nm-es házban lakunk, szerintem a legtávolabbi pontról is hallatszódik szerintem.


Még pocakban van a baba, és születése után egy darabig nem kell attól tartani, hogy meghall minket, de ha nagyobb lesz, attól parázok.


2022. júl. 26. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Megszokjátok, hogy más is létezik rajtatok kívül. Vagy nem dugtok, ha úgy nem élvezetes.
2022. júl. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel panelben és kollégiumban is laktunk, így ez nem okoz gondot, mert nem vagyunk hangosak.


Egyébkènt jelenleg még a gyerekek mellett bombát lehet robbantani..

Akkor vagyunk együtt, amikor tuti alszanak.

Nàluk és nàluk is csukom az ajtót aztán kész.


De nálunk nagyon jól hangszigeteltek a szobák, bébiőr is kellett napközben is, hogy halljam őket..

2022. júl. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan lehet találni megoldást és nem ez a 2 opció létezik, legyetek kreatívak.
2022. júl. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Miért hittem azt először hogy ez egy perverz kérdése? XD...bár még most is azt hiszem.
2022. júl. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes, hogy tényleg egy perverz szórakozik, itt soha nem lehet tudni.
2022. júl. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ezen mi perverz van?
2022. júl. 26. 19:17
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Engem is érdekel. De látom itt inkább tabu ez a téma..
2022. júl. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

A mi gyerekünk néha nagyon jól alszik, néha arra is ébred, ha recseg a parketta, amikor kimennék a szobából.

Mi csendesen csináljuk.

(előtte se voltunk hangosak.)

2022. júl. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%
nem értem miért kéne titkolni, hogy anyuci és apuci szeretik egymást... a hangerőt tartsátok kultúrált szinten és kész
2022. júl. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Azt tudom mondani nagyon jól csináljátok!!! Attól hogy kicsi érkezett a családba még a házaséletet ne hanyagoljátok, sőt! A kicsi csak még jobban összeköt titeket, dugjatok továbbra is éjjel-nappal mint a nyulak :)

A jó házasság egyik titka (sok minden más mellett) a jó szex! Ha az kikopik közületek akkor már csak lakótársak lesztek, nem egymást szerető pár.

2022. júl. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!