Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! mennyi időnként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! mennyi időnként vágysztok a szexre egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nekem nem volt még barátnőm, de van olyan hogy ő mászik rám mert annyira kívánja?

Meg ha nagyon kívánja akkor izgatás nélkül is nedves?


2022. aug. 8. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen persze. Nálunk, ha esetleg úramnak nem lenne rossz annyi esze (szerencsére van), hogy legalább 3 vagy maximum 4 naponta leteperjen akkor én másznék rá
2022. aug. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet általánosítani, mindenkinek más igényei vannak . Pl én 2 naponta szexelnék és rá is mászok a férjemre, de van akinek elég hetente vagy akár 2 hetente. Mindenki más.
2022. aug. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kB 2 naponta vagy 3 naponta van rá igényem. Szerencsére van is átlagban
2022. aug. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

feleségem nem mászik, inkább piszkál és kötekedik, akkor tudom, hogy ki van éhhezve és nem tudja ezt a frusztrációját máshogy kezelni, mint hogy belémköt. Ezzel az a bajom, hogy elmegy tőle a kedvem. Hiába tudom, hogy a kötekedés nála azt jelenti, hogy "dugjam már meg", néha úgy felcsesz, hogy szex amire utóljára gondolok.

De vannak csajok akik viszont éjszaka közepén felráznak, hogy most rögtön kell farok. Jó emlékem nekem is van.


Szóval mindenki más, valaki heti 1, valaki heti 10 és van, hogy hetente változik

2022. aug. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Általában naponta egyszer igénylem, de előfordul, hogy több nap kimarad, ahogyan olyan is, hogy naponta többször is összejön.

Szoktam kezdeményezni a szexet (olyan fele-fele arányban), és igen, van hogy azelőtt benedvesedek, hogy izgatni kezdene.

2022. aug. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

#4 a feleseged egy brat talan?

(meg ne kerdezd mi az, nezz utana, van interneted)

2022. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Napi többször kívánom a szexet.
2022. aug. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!