Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell egy Milf-et...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell egy Milf-et elcsábítani?

Figyelt kérdés
Jelenleg 18 vagyok, sok tapasztalatom nincsen egyelőre.

2022. aug. 9. 15:16
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%

Legyél jó hallgsatóság. Érdeklődj, kérdezz. A MILF-ek többsége elhanyagolt feleség, vagy anyuka. Nem sok kell nekik, csak egy kis törődés. Beszélgess velük sokat vagyis inkább beszltéesd. Érts vele egyet még ha orbitális nagy baromságot is beszél szerinted, bólogass bőszen hoz fel 1-1 példát a saját környezetdből ugyanarra amit ő mesélt, szörnyülödj te is.


a többsége úgyis hülyeségről fog dumálni, eleinte politika, melóhely stb. aztán később elkezd panaszkodni a gyerekre és a családra majd a férjére. Na itt legyél résen és ámuldozz, hogy mekkora gyökér a férje. Aztán pár ilyen hallgastás után közöld a férje hülye, te tenyerén hordoznád. Kezdj el neki bókolni és magától fög flörtölni, kezdeményezni.

Ekkora már napok óta eszi a kefe, hogy 4x évesen kezdhet egy 2x éves sráccal, soha nem csalta meg az embert és a többi. Ha ügyes vagy ő fog kezdeményezni és rád mászni.

febr. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%

3-as jót írt.


31 vagyok, de tizenévesnek néznek. Egy ráncom sincs.


Kor csak egy dolog.


Miért akarnál idősebb nővel kikezdeni?

febr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%

#42 mert a punci az punci, mindegy hány éves


Az összes jó!

febr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
85%
Csak küld el a farkad neki….képen….(már ha van olyan amit szívesen megmutatsz,büszke vsgy rá stb)….nekem mindig bejön.….soha semmit nem kellett magyarázni…úgy is ők is azért ismerkednek általában.szexet imádó Milfekről beszélek…..
febr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
#42❤️❤️❤️❤️❤️❤️
febr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanúgy, mint egy nem milfet! 😉
febr. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
75%

Ezt én is szeretném tudni tesó

21F

márc. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
67%
De már azóta 20 éves lettél. 🤣😨👺
márc. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
87%

38 éves vagyok, nem izgatnak fel a fiúcskák. El sem tudom képzelni, hogy mi kellene ahhoz, hogy egy huszonéves levegyen a lábamról.

De biztos vannak olyanok, akiknek a fiatalabb korosztály jön be...magabiztos, határozott kiállásra van szükség, ez egészen biztos.

ápr. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!