Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok akik szeretőt tartanak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik szeretőt tartanak a házastársuk mellett nem furdalja őket a lelkiismeretük ?

Figyelt kérdés
Nemet és kort írtok azt megķöszönöm. :)

2022. aug. 11. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Kezdetben lehet. Utána meg ha ő nem adja meg amit kell, miért ne adja meg más?

Attól még a másik félt szeretem, csak a testemet elégíti ki más.

2022. aug. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Dehogynem. De közben kárpótol az élmény amikor a fiatal rugalmas testű mindenre hajlandó csajjal élvezkedem.
2022. aug. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretek szexelni, és annyira kívánnám a fiatalabb lányokat...de egyszerűen nem tudnám megcsalni akit szeretek. De nem bántásképpen mondom, a vágy bennem van a változatosságra.
2022. aug. 11. 12:26
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
#3 Kérdező azért mert Te jó ember vagy! Az első két válaszoló végtelenül önző aki sem a párját sem a szeretőjét nem becsüli. Én 2017 óta nem szexeltem és mégsem csaltam meg a párom mert szeretem és tisztelem. A leendő szeretőmet is többre becsülném mint egy ürítő tartályt. Nem is értem az ilyen nőket, hogy ennyi önbecsülésük nincs , így alázzák magukat. Szóval becsület és tartás / lelkiismeret kérdése. Én egyik fél irányába sem tudnék a lelkiismeretemmel elszámolni.
2022. aug. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A lelkiismeret furdalás attól függ mi az ok, persze nyilván azért nem egyformák azok sem akiket furdal vagy nem, egyiket igen, másikat nem, de az ok a legfontosabb ebben a kérdésben.
2022. aug. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne itthon szex,nem keresnék szeretőt. Sajnos nekem nem elég 2-3 havonta 1 alkalom…… De elhagyni meg nem akarom mert ettől még szeretem 🤷🏼‍♂️ 37F
2022. aug. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
2 -3 havonta egy alkalom? Nekem az már a mennyország lenne. Több mint öt éve semmi. :( De nálunk is így kezdődött.
2022. aug. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#7 Azért ott már erősen a válást fontolgatnám
2022. aug. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha valakik ennyire nem illenek össze szexuálisan mint a fentebb írók, akkor egyértelmű válás vagy szerető (esetleg prosti) tartás.
2022. aug. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi pont másik helyzetben vagyunk. Van szex, sok is, de mindketten vágyunk néha másra is. Emiatt többesezünk. Nekünk ez így tökéletesen megfelel. Van, hogy nőket veszünk be, máskor pedig férfiakat. Így mindenki megkapja az extrát. Bár főleg a feleségem kap többet, de nem zavart soha, mivel nőként több lehetősége van.
2022. aug. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!