Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy működhet hosszútávon a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működhet hosszútávon a szex mindig ugyanazzal a nővel?

Figyelt kérdés

Mit tegyek, hogy ne váljon unalmassá néhány hónap után a szex? Korábban rövid párkapcsolataim, futókalandjaim és szexkapcsolataim voltak. Már akkor is feltűnt, hogy hamar unalmassá és érdektelenné válik a dolog. Néhány hónapja van egy komoly párkapcsolatom, az elején isteni volt a szex, nagyon jó a kémia, és a vonzalom. A barátnőm elég nagydarab, de az elején rendkívül izgatott és kívántam. Mostmár egyre unalmasabb, és nem kívánom vele a szexet. Az utóbbi időben látványosan sokszor van gond a merevedésemmel is, ami biztos neki is feltűnt. De nem tudom kerülni a szexet, mert ő nagyon kívánja. Egyre gyakrabban kell ismét maszturbáljak, és más nők után is szoktam nézni.

Tudom hogy bunkó vagyok, meg minden, de hagyjuk ezeket. Más férfi nem küzd ilyesmivel, hogy 26 évesen mindig más nőt kíván? Mit lehet ezellen tenni?



2022. aug. 27. 19:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Fűszerezzétek meg az együttlétet
2022. aug. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem kellene hagyni ellaposodni. Nyilván neki is unalmas ha állandóan csak X pózban vagytok és nincsen semmi izgalom, újdonság. Erre nem gondoltál még? Egy idő után a nők is megunják, csak nem szólnak.
2022. aug. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
53%
Lehet hogy meleg vagy! Próbáld ki fiúkkal!
2022. aug. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
3. Szerintem maga a kérdező is eléggé unalmas lehet. Ez egy jó válasz.. :D
2022. aug. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

Mert szereted. És akit szeretsz, annak adni akarsz a tiédből. Ennyire egyszerű.

Te tárgynak tekinted a másikat.

2022. aug. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert a kérdező egy birtokló, aki rendes érzelmekre sem képes.

Gondolj bele, ha a barátnőd ezért dob téged. Plusz azért, mert nem elégíted ki rendesen. :)

2022. aug. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
33%
Szakíts.
2022. aug. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
58%
7. Remélem neked sincs senkid :D
2022. aug. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
8. Miért is? Több hosszabb kapcsolatom volt, soha nem untam/csaltam meg a partnerem. Ha a kérdező pár hónap után megunja a partnerét minek kinlodjon vele?
2022. aug. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%
9. Mert nem csak a nő hibája az egész. Mondjuk jobban jár, ha az ilyen kérdező dobja és talál nála jobbat. Szóval igazat adok, bocsi! :)
2022. aug. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!