Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy működhet hosszútávon a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működhet hosszútávon a szex mindig ugyanazzal a nővel?

Figyelt kérdés

Mit tegyek, hogy ne váljon unalmassá néhány hónap után a szex? Korábban rövid párkapcsolataim, futókalandjaim és szexkapcsolataim voltak. Már akkor is feltűnt, hogy hamar unalmassá és érdektelenné válik a dolog. Néhány hónapja van egy komoly párkapcsolatom, az elején isteni volt a szex, nagyon jó a kémia, és a vonzalom. A barátnőm elég nagydarab, de az elején rendkívül izgatott és kívántam. Mostmár egyre unalmasabb, és nem kívánom vele a szexet. Az utóbbi időben látványosan sokszor van gond a merevedésemmel is, ami biztos neki is feltűnt. De nem tudom kerülni a szexet, mert ő nagyon kívánja. Egyre gyakrabban kell ismét maszturbáljak, és más nők után is szoktam nézni.

Tudom hogy bunkó vagyok, meg minden, de hagyjuk ezeket. Más férfi nem küzd ilyesmivel, hogy 26 évesen mindig más nőt kíván? Mit lehet ezellen tenni?



2022. aug. 27. 19:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%

Úgy hogy igazán szereted. Ezt a nőt, és az előzőeket se szeretted úgy igazán.


Bár ha csak a szexxel van gond, akkor vigyetek bele egy kis változatosságot; uj pózok, új helyek, szerepjátékok, segédeszközök.

2022. aug. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
74%

"Más férfi nem küzd ilyesmivel, hogy 26 évesen mindig más nőt kíván? Mit lehet ez ellen tenni?"

De igen. Főleg, ha lapos a szexuális élet. A legelején persze, hogy csodálatosan kívánod még akkor is, ha tök unalmasak vagytok és mindig mindent ugyanúgy csináltok - fűt az újdonság varázsa és a rózsaszín köd. Kicsit később ez már nem igazán elég, megszokottá válik.

Megoldás: leülsz, és alaposabban végiggondolod, mi az, amire igazán izgulsz. Nem csak annyi, hogy másik nő: végiggondolod, mi az, ami a másik nőben igazán izgat, és hogy lehetne megélni ugyanezt a barátnőddel. Aztán arról is gondolkozol, hogy mi minden van még, amikre képes lennél izgulni, nem vagy-e esetleg túl beszűkült. Aztán megbeszélitek egymással a vágyaitokat és igényeiteket, hogy mindkettőtök számára kielégítő legyen a szexuális élet.

Ez egyébként nem azon múlik, lelkileg mennyire vagy szerelmes a másikba - az egy másik dolog (ami valakinél szorosan összefonódik a szexuális vággyal, valakinél pedig kevésbé).

Amúgy valaki egyszerűen agyilag nincs monogámiára huzalozva, azaz mindig fog másokat is kívánni, bármilyen jó is a kapcsolat. De azért ez esetben is az a cél, hogy minél kielégítőbb legyen a párkapcsolat, és minél kevesebb a pótlék (maszti).

2022. aug. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól gondolom, még mindegyik régi párommal is szexelnék. /igaz már nem akarnék együtt élni velük/ F/60+
2022. aug. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat! Az újítás biztos jó lenne, de van sok póz, ami pl csalódás, vagy nem megy. 3 pózunk van ami megy jól, a többi nem olyan jó. Spontán szex szintén nem olyan jó, mert neki és nekem is nyugi kell, plusz zuhanyzás előtte. Ilyen már volt, hogy elmentünk hotelbe pl, de maga a szex nem volt jobb ettől. Illetve egyszer beöltözött egy nagyon szexi ruhába, bevallom az elején nagyon szexi volt, de a szexhez utána nem adott már nekem pluszt. Mindenesetre dolgozni fogok én is, hogy jobb legyen, csak ne állna mindig más nőkre is… Akiket szintén hamar megunnék szerintem..
2022. aug. 28. 14:09
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a különféle szexi ruhák elég jó kellékek ahhoz, hogy a lehetőségekhez képest változatosságot vigyetek a szexuális életbe. Azt próbáltátok már, hogy szex közben is rajta marad egy-egy olyan darab, ami amúgy nem akadályoz az akcióban? Nyilván ugyanúgy a pároddal szexelsz, de mégis egy egészen más oldalát éled meg, amikor egy kigombolt elegáns blúz marad rajta, mint amikor mondjuk egy jó kis sportmelltartó, vagy egy fellibbentős lenge szoknya, stb.

A fantáziádat mennyire használod szex közben? Mert eléggé meg tudja színesíteni. Nekem pont ezért fontos, hogy ne csak szex előtt legyen szexi a párom: szex közben eszembe jut az összes izgató inger, ami a részéről nap közben ért. Vagy eszembe jutnak azok a helyzetek, amik gondolata nagyon beindító, de a valóságban nem igazán komfortosak, mint mondjuk a tengerparti szex. Megnéztetek valami filmet vagy beraktatok valami zenét, vagy csak látod őt a lemenő nap fényében, odaképzeled magatokat, milyen jó lenne a tengerparton szexelni egyet (miközben a valóságban jó eséllyel nem lenne túl nagy élmény, a bőrötöket marná a só, minden testrészetek tiszta homok lenne, és bármelyik pillanatban bezavarhat egy kisgyerekes család). Szóval végső soron ugyebár elég sok menet hasonló egymáshoz, ott vagytok ugyanazon négy fal között, csináljátok ugyanabban a néhány pózban, ami bevált - nem mindegy, mi zajlik a fejedben közben. De gondolom, ez eléggé lelkialkat kérdése is.

Amúgy pedig amíg nem leszel egy full impotens vén trotty, addig fog állni a farkad más nőkre is, emiatt ne legyen bűntudatod.

2022. aug. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
71%

Teljesen megértem a helyzeted, de aki ilyen "előélettel" rendelkezik, vagy nagyon nehezen, vagy sehogy nem tud megváltozni. Ha most beugrana egy alkalmi partner 10x jobban

élveznéd mint a párodat már csak azért mert új kaland. Ha folyamatosan ezen jár a eszed, nézegeted a nőkét stb. kár erőltetni a kapcsolatot én azt gondolom.

2022. aug. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
47%

"Ha most beugrana egy alkalmi partner 10x jobban

élveznéd mint a párodat már csak azért mert új kaland."

Ez nagyon sok emberről elmondható, sok olyanról is, aki harmonikus párkapcsolatban él. Az egy dolog, hogy a hosszú távú elkötelezett kapcsolatot tartjuk helyénvalónak és boldogítónak, ettől még a szexualitásunkat (mármint hogy mitől jövünk izgalomba) legnagyobbrészt nem tudatos, mélyen huzalozott, sok évezred alatt kialakult ösztönök vezérlik.

2022. szept. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
56%
Hetekig hónapokig képesek vagyunk ugyanazzal a személlyel szexelni! Gondolj bele hogy van olyan fiú, aki 12 éves kora óta csak magával szexel!
2022. szept. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

"Gondolj bele hogy van olyan fiú, aki 12 éves kora óta csak magával szexel!"

De közben már a fél várost odaképzelte a farkára. A párod mit szólna, ha mindig másra gondolnál szex közben?

2022. szept. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Egy éve vagyok együtt barátnőmmel. Ha bárkivel szexelhetnek mondjuk ma este, akkor se lenne senki mással olyan jó mint vele. Csak azért írom, mert ilyen is van. 43F
2022. szept. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!