Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30 éves szűz férfin már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves szűz férfin már csakis a prosti segíthet??

Figyelt kérdés
Az a gond az élet minden területén megbuktam. Szóval még csak pénzem sincs hogy az miatt szeressen egy nő. Egy prostira azért telne, csak félek hogy átver vagy nem az lesz aki a képen van stb. Mennyire megbízhatóak a rosszlányok??

2022. szept. 10. 14:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
56%

Hát most mondhatnám, hogy fogyj le, eddz, egyél és aludjál rendesen, képezd magad, tegyél a közösségért és a lakókörnyezetedért. De ez nehéz, és Jordan Petersonnal ellentétben nem is hiszem, hogy mindenkinek való. Ráadásul a végén az jön ki, hogy te 100x annyit teszel, mint egy pasi aki jó génekkel vagy csaladba született, illetve az a - lássuk be, még így is - átlagos nő, aki legjobb esetben a párod lesz. Eléggé demotiváló így nekiállni, tudom.


Ha prostihoz mész, mindenképp nézd meg, hogy vállal-e szűztelenítést, illetve hogy mások írták-e róla, hogy kedves és beszélgetős. Sokan amúgy is inkább prostihoz járnak, minthogy barátnőt tartsanak. Sok sikert!

2022. szept. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
37%

En is szűz vagyok,36 eves ferfi.

Nem vagyok kover,mielott jon a fogyj le,csak csunya.

Sztem semmit nem ersz azzal ha prostizol.

Nekem nem jut pina,de az a megalaztatas megsem kell hogy fizessek erte,nameg minek hogy 2 perc utan eldurranjak?

2022. szept. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
37%
Este gyere a kamaraerdei útra..... :D
2022. szept. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
12. Hát olyan lány kéne aki nem dob ki egy élvezés után. Mert egy szűz gyorsan el élvez de az nem azt jelenti hogy nem birom folytatni. Szóval ha egy óra ki van fizetve azt tartsuk is. Mert láttam olyat hogy ha el élvezel akkor ki dob addig tartott ezt nem tudom mire vélni. Ha mondjuk az ember ki fizet egy órát akkor ezt hogy képzelik egyesek.
2022. szept. 10. 16:35
 15/24 anonim válasza:
89%

Voltam már nagyon szép kedves prostikkal,nem volt óranézős sem, igazi angyalok voltak, a mennyországot is velük képzelem el komolyan mondom!!!!

El kell járogatni hozzájuk, és majd csak akadnak köztük akikhez érdemes visszajárni.Persze negatív élményem is volt többször, mert kiderült az óra nála csak fél óra,nem kedves hanem flegma...őket el kell felejteni és a jókra kell koncentrálni.

2022. szept. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
20%
Nem, ronda nők is ott vannak még szolgálatra készen.
2022. szept. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Hát de nekik se kellek, attól hogy egy nő te szerinted ronda, 1 lehet valakinek szép, 2. ha ronda is attól még nem jó neki akárki. A ronda nő is tud válogatni.
2022. szept. 10. 19:40
 18/24 anonim ***** válasza:
77%

"A ronda nő is tud válogatni."

Igen, de miből... Neki is csak az alja jut.


"1 lehet valakinek szép""

Nem, egy ronda az ronda akármit is csinál. Abban igazad van, hogy van sok gyökér, aki megelégszik rondákkal mert lyuk lyuk, ráadásul azt se felejtsd, hogy egy ronda nőnek is lehet nagyon jó pinája. Viszont ronda nőknél már te is 1 leszel, aki előbb-utóbb sorra kerül. Egy szép nőnél láthatatlan vagy. Ez a különbség.


"2. ha ronda is attól még nem jó neki akárki"

Van ilyen is, ő marad egyedül. Itt is vannak ilyenek.

2022. szept. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
Ha sima nőkhöz nincs bàtorsàgod akkor majd egy full vadi idegen nőhöz egy vadi idegen lakàsba fel fogsz merni menni? Úgy hogy azt sem tudod mit kell csinálni? Én màr voltam és úgy hogy tudtam mire számìthatok úgy is volt egy kis izgulàs..na még ha szűz is lettem volna.. egyébként kedves làny volt meg az a célja h jól érezd magadat.
2022. szept. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Nyilván fel mernék, hisz tanulni mennék tapasztalatot szerezni. Pont ez lenne a lényeg.
2022. szept. 12. 14:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!