Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ha kielégítenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha kielégítenek titeket viszonzás nélkül (leginkább szájjal), utána mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, van valami összebújás, csók, puszi, vagy hasonló? Konkrétan ilyen szituációban még nem voltam, szóval nem tudom, hogy képzeljem el, de pl. olyat már hallottam, hogy valaki egyszerűen csak elalszik, és kíváncsi lettem, általánosságban is ez-e a jellemző.

2022. okt. 4. 03:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Helyzetfüggő. Ha otthon akkor általában összebújás, ha valahol menetközben egy gyors szopatás, akkor ugye csinálja tovább mindenki a dolgát.
2022. okt. 4. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 mantis religiosa ***** válasza:
95%

Kevés olyan dolog van, amire ilyenkor nemet tudnék mondani.


Legutóbb az volt a kérés, hogy üljek fel Vele a hullámvasútra. Megtettem, pedig nem vagyunk egy életunt fickó. 😀😀😀

2022. okt. 4. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Aludni szoktam
2022. okt. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek utána csókolózni, jelezve a páromnak, hogy értékelem az erőfeszítéseit.

Összebújni inkább szex után jó.

2022. okt. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Ha a szájába élveztem mindig lesmárolom
2022. okt. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
amit nem fognak fel a nők, hogy a pasi valszeg egy héten keresztül megpróbál majd minden csillagot lehozni a nőnek csakis emiatt a szopás miatt
2022. okt. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Ha van rá mód, megölelem, meg mondogatom, hogy milyen jó volt. Ha nincs erre idő, akkor van pár kedves összepillantás :)
2022. okt. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én viszonozni szoktam. Rossz érzés ha egyoldalú az orális szex!
2022. okt. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%

Mint máskor is. Egy cigi és sör az ágyban, aztán a tv előtt elalvás. Ha van kedve, és fent vagyok még, a sör után próbálkozhat újra alkotni a varázsfuvolán.

Szokta szeretni. Én nem vagyok orálos.

2022. okt. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
mint ahogy írtam, ez nagyon negatív véleménnyel van másoknál, de 100% igaz, a férfi egy önzetlen orál után képes feleségül venni a nőt is. De ezt nem képesek felfogni. 6 voltam, Peace!
2022. okt. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!