Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ha kielégítenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha kielégítenek titeket viszonzás nélkül (leginkább szájjal), utána mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, van valami összebújás, csók, puszi, vagy hasonló? Konkrétan ilyen szituációban még nem voltam, szóval nem tudom, hogy képzeljem el, de pl. olyat már hallottam, hogy valaki egyszerűen csak elalszik, és kíváncsi lettem, általánosságban is ez-e a jellemző.

2022. okt. 4. 03:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%
10 nagyon idióta vagy, pont leszarom, hogy naponta cummant, vagy nem, dugni jobb szeretek, de gyakran hulla vagyok hozzá. Ekkor jön a magán akciója. 3 éve együtt vagyunk, és nem a feleségem. Ez semmin nem változtat, csak mondod a baromságot nulla rutinnal. 9es vagyok
2022. okt. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
9%
kedves 11, gyere vissza légyszi 10 év és 2 gyerek múlva, köszi!
2022. okt. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
72%
Viszonzás nélkül? Nálam olyan nincs! Cserébe biztosan kinyalom élvezésig!
2022. okt. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
70%
Felhuzom a nadrágomat😃
2022. okt. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
70%
Mindíg átölelem és hosszasan csókolózunk. Akkor is, ha még nem nyelte le. Imádom!
2022. okt. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!