Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kimerültség, stressz lehet az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimerültség, stressz lehet az oka annak ha a férfi hetente egyszer, kéthetente akar szexelni?

Figyelt kérdés

Két hónapja ez a helyzet, eléggé megvisel, úgy érzem, velem van baj, pedig csinos vagyok és korábban nem volt ilyen gond. Azt mondja, csak a kimerültség a probléma, de egyre jobban félek, hogy nem csak ennyi,hanem nem kíván. Hétköznap esélytelen a szex, mire hazaér kidől, hétvégén azért általában egyszer tudunk végre együtt lenni, de van, amikor akkor is "elfelejtődik". Oké, ez azért ritkább, de pár hetente előfordul, most is ez volt és frusztrál.. Direkt mondta, hogy mennyire hiányzom már neki úgy, erre semmi.

Szerintetek komolyan lehet, hogy ez csak az állandó hajtás miatt van? Az igaz, hogy kemény időszaka van most, de lehet ez ekkora hatással a szexualitásra? Szeretném elhinni, de néha nagyon aggaszt a dolog, régen nagyon tetszettem neki, most meg nem érzem már magam vonzónak :(


2022. okt. 10. 13:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy a megcsalást kizárnám, még kód sincs a telefonján, és tényleg semmi nem utal erre. Ezen nem aggódom, inkább attól félek, hogy észre sem vettem és elhidegült :(
2022. okt. 10. 13:09
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Biztosan ugyanugy csinos és vonzó vagy, előfordulhat igen hogy fáradt, ki van merülve, nálunk is van hogy 1 hét teljesen kimarad mert fizikai munkát végez a párom is és én is. Ne aggódj, utána majd nem győzitek csinálni.😆 Ha megoldható menjetek el valahova pihenni pár napot ha lesz alkalmatok. Nálunk is van hogy napi 2 és már ki van rám éhezve, de van hogy tényleg 1-1,5 hétig semmi
2022. okt. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nàlam ez nem lehet oka ,ezek kifogàsok csak ràdunt, sajnos ennek itt a vége ez jobb soha nem lesz...
2022. okt. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Az én párom depressziós volt. Mindig fáradt és rosszkedvű. Soha nem akart szexelni. Ha jó kedve volt, akkor mindjárt volt libidója is.

Szerintem túlaggódod, fáradt a párod és inkább támogasd, ne stresszeld még ezzel is.

2022. okt. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet. Barátnőmmel is csak azért szexelek hetente egyszer, mert mindig azt mondja, hogy kimerült, nincs ereje hozzá.
2022. okt. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen veled van a baj, menj el dolgozni aztán meglátod mennyire leszel estére fáradt.
2022. okt. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Persze, ez sajnos alap. A feleségemmel akkor esett havi 1-2 alkalomra az együttlétek száma, amikor rendszeresen napi 12+ órát dolgoztunk.
2022. okt. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!