Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amikor vezetni tanultál mi...

Amikor vezetni tanultál mi volt a legkellemetlenebb vezetési szituáci amibe kerültél?

Figyelt kérdés
olyan amikor teljesen elvesztetted az irányitást.

2020. okt. 11. 17:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én télen tanultam vezetni, és az egyik órán elmentünk kicsit távolabb a várostól egy másik városba, majd visszafelé útközben elkezdett esni az ónos eső. Mikor az utcánkban - ahol minimális lejtés van - le akartam parkolni az óra végén, hiába húztam be a kéziféket a kocsi lassan csúszott tovább. Na akkor eléggé megijedtem.
2020. okt. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Egy fa mögül kiugrott egy ember a zebrára féktávon belül.
2020. okt. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Körforgalom előtt lassítottam értelemszeűen, egy kamion megkoccantott, a csávó még minket hibáztatott.
2020. okt. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
80nál 2 őz ugrott elém a bokrok közül, az oktató meg a telefonjával volt elfoglalva. Szerencsére sikerült gyorsan lereagálnom, az oktató fel sem fogta hirtelen, hogy mi történt :D
2020. okt. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Szolovjov ***** válasza:
100%
Nekitolattam egy másik tanuló kocsinak.
2020. okt. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
Eső volt, és jött szembe egy teherautó, ami annyi vizet vert fel egy tócsából a szélvédőre, hogy pár másodpercig (amíg a szakaszos ablaktörlő újra nem törölt) szó szerint semmit sem láttam. Akkor eléggé befostam, és nem volt még meg a rutinom, hogy azonnal kapcsoljak az ablaktörlőn egy fokozatot. Csak mentem előre, és nem mozdítottam a kormányon, nehogy nekimenjünk valaminek.
2020. okt. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Pont forgalmi vizsgán mentem a körforgalomban, amikor az egyik behajtóból behajtott elém egy kamion.

Nem csak én tapostam a fékre, de az oktató is... Mindhármunkat levert a víz egy pillanatra.

2020. okt. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekimentem egy kiálló szegélynek és az oktatóm következő órámon mondta hogy 6000 Ft-ba került neki az az szegély. Amúgy a legrosszabb az volt, amikor megmondta az oktatóm hogy betesz vizsgára, úgy hogy biztos hogy nem fog sikerülni, csak azért hogy anyukám testvére már ne hívogassa telefonon és bebizonyítsa neki hogy nem fogok átmenni, ami persze így is lett. Akkor nagyon ideges lettem és kb. mindent elrontottam amit lehetett.
2020. okt. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
nyakon vágtam az oktatót hogy velem ne ordibáljon, utána nem volt hajlandó vezetni vinni
2020. okt. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
29%
sajnos nem emlékszem már...52 éve volt.
2020. okt. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!