Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ebben az esetben átszakadhatot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben átszakadhatott a szűz hártya?

Figyelt kérdés

Tegnap szeretkeztem először életemben a barátnőmmel, és neki is ez volt az első. Viszont nem tudtam alig tudtam betenni a péniszem,mert már rögtön fájt neki. Próbálgattuk kb 3-4-szer még,egy kicsit mindig mélyebbre tudtam betenni,de a legutolsónál annyira fájt neki,hogy abbahagytam.

Vérzés nem volt neki, szóval nem hinném hogy átszakadt a szűz hártyája. De akkor hogyan lehet elveszteni a szüzességet? Kb 3-4. Alkalomra mindig mélyebbre tudom majd betenni és át fog szakadni egyszer a szűz hártya? Vagy pedig túl kell esnie mindenképp egyszer a fájdalmon és egyszer muszáj gyorsan bedugnom neki jó mélyre,ahhoz hogy átszakadjon?



2022. nov. 12. 11:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire volt bent? attól id függ..

Be volt nedvesdve?

Előjáték volt? nyalogattad?

2022. nov. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hat az, hogy meddig faj es az, hogy atszakadt-e, ket kulon dolog.


Nekem az elso 15 szex fajt rohadtul,bar az akkori pasim extrem nagy merettel rendelkezett, ezert is volt nehez szerintem.De aztan elmult.


Azt viszont semmikeppen nem ajanlom, hogy csak ugy benyomd neki. Kiveve, ha kinozni akarod. Igy kell folytatni, szepen lassan, hasznaljatok sikositot is, aztan egyszer csak jo lesz.

2022. nov. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Izgasd, illetve az is jo lehet ha felig allo farokkal kezdtek
2022. nov. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Először is, ha nem tudtad betenni, akkor rosszul csináltad. Ellazítani kell a barátnődet, nem ráerőltetni a fájdalmat.

Nem is kell, hogy átszakadjon és normális esetben fájnia sem kell, ez egy ezer éves tévhit!

Ellazulnia kell, felizgatni, bőséges előjáték, nedves legyen és akarja, akkor fog bemenni.

Az meg, hogy szó szerint a szűzhártyával mi van, már ki a francot érdekel? Nem a szűzhártya tart vissza, hanem a szűk hüvelye. Mert még nem szokta meg a méreted és nem elég nedves.

Foglalkozz vele sokkal többet, nyald, ujjazd és ha úgy sem megy, akkor síkosítót nagyon sokat és lassan csináld.


Istenem. Mikor fog ez a marhaság végre kikopni az emberek fejéből...? -.-"

2022. nov. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2# Mekkora volt a pasid extrem nagy merete?
2022. nov. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.


Hat nem alltam felette vonalzoval, o azt mondta, hogy 23 centi, most ez igaz vagy sem, passz. De ranezesre kib@szott hosszu volt es meg vastag is, azota se talalkoztam ilyennel hala a jo egnek. Nem annyira buli 🤣

Amugy a szakitasunk is nagy reszben emiatt volt, mehszajsebem volt nagyon sokszor, amig vele voltam, szoval a sajat egeszsegem erdekeben inkabb elengedtem. Azota se jott elo tobbet.

2022. nov. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én szempontomból meg piszok szerencsés vagy, hogy volt dolgod ekkora méretű sráccal. Nekem ez minden vágyam de valahogy sosem jött össze.
2022. nov. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%
Nem mindenkinél vérzik de közelebb be nedveseddve hirtelen kisebb erővel hirtelen mozdulattal probáld be tenni de azért vigyázz a barát nödre ne tul durván
2022. nov. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%
Az első behatolasnal a férfinek nagyon merev fasszal kell kezdeményezni.Eloszor is hosszú elojatekkal csopogosre kell a nő hüvelyes tenni.Aztan jöhet a behatolás.A ferfi amikor érzi,hogy a kemeny fasza akadályba utkozik/az a szuzhartya/Egy erőteljes határozott lövéssel,nem durván,átkelés szakítani.Lehet,hogy fájni fog egy kicsit a nőnek,de utána hálás lesz érte!
2022. nov. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Amikor már bent van a szerszamod,addig mozogj benne,míg a két nagy kemeny hered minden spermajat bele spricceled!
2022. nov. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!