Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyerekkorod meghatározó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekkorod meghatározó szexuális élményei ??? Kinek mi volt a gyerekkorának, fiatalkorának legmeghatározóbb élményei?

Figyelt kérdés

2022. nov. 15. 23:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/244 anonim ***** válasza:
21%
A szomszéd bácsi egy ló volt??
2022. nov. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/244 anonim ***** válasza:
73%

13 voltam mint a haverom akitől megkövetelték otthon,hogy jó tanuló legyen!

Kapott egy 4est és alig mert hazamenni,ezért hazakisértem !

Mikor mondta az apjának az mondta nekem,hogy menjek ki az udvarra!

Az ablakon láttam,hogy a haverom letolta a nadrágját ,majd az apja a meztelen seggét az ölébe hajolva nadrágszíjjal cefetül elverte!

2022. dec. 6. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/244 anonim ***** válasza:
95%
9 évesen nagyon szerelmes voltam egy Áron nevű osztálytársamba és neki is tetszettem. A szüleink megengedték hogy nála aludjak. Egész nap csókolóztunk, egyszer rám feküdt közben és éreztem hogy állt neki vagy legalábbis valami ott dudorodott, aztán megijedtem 😂
2022. dec. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/244 anonim ***** válasza:
82%
Én 8.ban láttam először alsó nadrágban egy osztálytársam, majd úgy alakult hogy alsó nélkül is. Ekkor láttam először farkat élőben, ezt követően arról fantáziáltam hogy megfogom a kezembe és csókolózunk. Sokszor elmentem erre, de semmi több nem lett ebből. Szimplán megalapozta hogy biszex vagyok és kiváncsi vagyok más farkára, ezért később ki is akartam próbálni és a legjobb élményem volt eddigi életemben. 26f
2022. dec. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/244 csakénvagyokaznyugi ***** válasza:
87%

Kiskoromban rendszeresen együtt masztiztunk egy gyerekkori barátnőmmel (5-6 évesen) plüss állatokkal, sokszor aludtunk egymásnál is mert szomszédok voltunk, később mikor nagyobbak lettünk rendszeresen fürödtünk együtt, és nagyon tetszett.

így szerintem ezért alakult ki bennem, hogy felizgulok lányokra is, de kapcsolatot nem szeretnék nővel létesíteni, csak szexet. Kapcsolat csak férfiakkal érdekel.

2022. dec. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/244 anonim ***** válasza:
27%
25 ös ezt az idealizált beállított választ :DDDD jézusom.. szép próbálkozás.. ostobák biztos benyelték :)
2022. dec. 7. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/244 anonim ***** válasza:
96%
A nyaralónkban a szomszédban gyakran napotott anyuka meg a lánya félmeztelenül. Anya olyan 40 körül lehetett, a lánya 15. Én meg olyan 9-10. A leányzónak hatalmas mellei voltak. Imadtam lesni őket. Nem is nagyon zavartatták magukat. Mivel volt egy velem idős fiú is, gyakran jatszottunk náluk is együtt. Ilyenkor volt alkalmam szeműgyre venni őket közelről. Vagy ha épp nem náluk akkor a szobám teraszáról lestem őket távcsővel. 30F
2022. dec. 7. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/244 anonim ***** válasza:
74%
Unokatesómmal voltak dolgok amik végül jó élmények maradtak.
2022. dec. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/244 anonim ***** válasza:
89%

Nekem elég szokatlan élményem volt.

Előre is leszögezem, hogy heteró vagyok.


Kiskoromban mindig apu segített a pisilésben, volt amikor együtt pisiltünk.

Aztán elsős lettem, a mosdóban nem volt több szabad wc, felsősök vártak rám, én meg az otthoni megszokás szerint mondtam neki, hogy akkor pisiljünk együtt. Teljesen természetes volt nekem, hogy két fiú egyszerre egy wc-be vizel. Oda is jött a srác ő is elővette a bránert, aztán, a haverjának meg mondta, hogy nézd már milyen kicsi farka van! (Mármint nekem. De hát mit várunkbegy 7 évestől?)


Persze én 7 évesen ezt még nem értettem, és így visszagondolva elcsodálkozok magamon. De hát 7 évesen még nem gondol bele az ember, hogy nem hívunk magunk mellé pisi-társat.


Ez volt az első alkalom, hogy másnak a farkát láttam. Amúgy nem hagyott bennem mély nyomot, azóta eszembe sem jutott.

2022. dec. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/244 anonim ***** válasza:
24%
Leszögezem én is, h Full hetero vagyok, de egyszer a Bohemian alibiből hazavitt shemale-t kegyetlenül megbsztam.
2022. dec. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!