Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyerekkorod meghatározó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekkorod meghatározó szexuális élményei ??? Kinek mi volt a gyerekkorának, fiatalkorának legmeghatározóbb élményei?

Figyelt kérdés

2022. nov. 15. 23:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/244 csakénvagyokaznyugi ***** válasza:
92%

25-ös válaszoló vagyok.

26-os, miért lenne beállított előre kitalált a válaszom? nem mi vagyunk az első olyan barátnők akik együtt masztiztak / fürödtek régebben. Nem beszélünk azóta mert mindkettőnket más felé sodort az élet, de fix hogy emlékszik rá ő is.

Más barátnők még smárolnak is egymással, nálunk ilyen nem volt.

De mindegy, biztos én emlékszem rosszul és neked van igazad.

2022. dec. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/244 anonim ***** válasza:
100%
Tinik voltunk,kort nem írok. Falun, a kertszomszéd lány mindig a kertben napozott,elég eldugott helyen,én is csak nehezen láttam oda,de felfedeztem. Láttam pár dolgot,ami a mai napig hatással van rám.
2022. dec. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/244 anonim ***** válasza:
76%
Kivertem.
2022. dec. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/244 anonim ***** válasza:
91%

9 évesen nudista strand. Keresztszüleimmel mentünk.

Akkoriban nekem az hihetetlenül hangzott hogy az emberek egymás előtt meztelenre vetkőznek. Végül nagy nehezen én is levekőztem, és ali hittem el hogy mi történik velem. Utána jöttem rá, hogy ez nekem tetszik, azóta is imádom a nudista strandokat.


15 évesen újra elvittek, akkor legizgalmasabb volt.

2022. dec. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/244 anonim ***** válasza:
93%
Nekem mikor 14 voltam a barátnőm mondta hogy dugjunk fel magunknak valamit de én még szűz voltam ő viszont előttem feldugta magának a hajkeféjének a nyelét. Nagyon tetszett.
2022. dec. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/244 anonim ***** válasza:
90%
Kb. 12-13 évesek voltunk, és az unokahúgommal közösen nyaraltunk a nagyszülőknél. Este átjött az én agyamba beszélgetni, majd amikor hozzám bújt (kiskiflibe), hogy mostmár aludjunk, elkezdett megkeményedni a farkam. Szerintem nemtudta pontosan hogy mi történik, mert hátranyúlt, és megfogta a farkam gatyán keresztül. Egy pár másodpercig tapogatta, aztán elengedte, és szorosan visszabújt hozzám.
2022. dec. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/244 anonim ***** válasza:
95%

36:

Haha ez cuki

2022. dec. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/244 anonim ***** válasza:
79%
Anyukámnak néha láttam a szőrös punciját és szerintem emiatt szeretem a szőröset csajokon, elbaszott de ez van xd
2022. dec. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/244 anonim ***** válasza:
76%

39:


Haha.


Én is sokáig röhögtem a freudistákon amíg csak egyszer álmomban én is szexeltem anyámmal tizenévesen

2022. dec. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/244 anonim ***** válasza:
97%

Hát nekem első barátnőm meglehetősen kis szendének tűnt és fülig belezúgtam... Egyszer elmentünk randira (3. randi talán... ) és le akart ülni este 8 körül egy padra mert már elfáradt.. azt mondta feltöltekezik. volt néhány pad a lakások belső terében (nemtom hogy hívják kertes házban lakom) csakhát.. foglaltak voltak illetve volt ott 1-2 kutyasétáltató. Na azt mondta z így nem jó keressünk másik helyet.. Elég furcsának találtam. MAjd észrevettünk egy ilyen kis kuckót egy óvoda mellett (még1x mondom este 8-9 volt sötét és egy lélek se volt) Na ott volt az a kis házikó szépen betelepedtünk.. na mondom tök romantikus meg minden.. Olyan volt mint egy kis mini filagória :) Beszélgetünk, megkérdeztem hogy vana lába? erre azt mondta: "megnézed?" Huh én már ettől lefőttem mint a befőtt :D "hogy érti ezt???" (gondoltam magamban) Hát harisnya és szoknya volt rajta.. és látta rajtam hogy zavarba jöttem.. erre válasz nélkül elkezdte legörgetni a harisnyáját a szoknya alól. Már a térdénél volt mikor kérdeztem hogy "mit csinálsz teee" erre fogta és legörgette a bokájáig.. és rámutatott egy kis foltra a vádlijánál. Mondta hogy ott fáj kicsit. (én így kb 140 es vérnyomással nézegettem xdd Megfogta a kezem és rárakta a szép combjára. ÉN kb..... meghaltam...azt se tudtam már hol vagyok. (kis magyarázat: szűz voltam még és kb randim se volt nemhogy lányok lábát tapiztam) Azelőtt kb sose volt ilyen kis vadcica.. nem értettem mi ütött belé vagy hogy most mi történik. Leültetett maga mellé de még odanyomta a kezem a kis hófehér, vékonyka lábához.. és egyszer csak megcsókolt. Majd rögtön smárolásba kezdtünk.. már masszívan nyomtuk a nyelvest az ovi mellett.. ő letolt harisnyával "gyógyult" éppen.. Mire elment mellettünk valaki és gyorsann abbahagytuk.. Kinézett a kis házból " ja azt hittem itt senki sincs már ilyenkor" mosolyogva visszafordult, majd azt mondta ő is megnézné a lábam. Azt mondta álljak fel.. elkezdte kigombolni a gatyám. Mégegyszer kinézett majd letérdelve mosolygott előttem.. " az alsód is húzd le kicsit" mondom.. "miiih??" " húzd le naa" fogta magát és szépen finoman a szájába vett!!!! :OOOOOO ott én már stroke környékén voltam csak 17 évesen nehéz megoldani.. még fitt a szív. Szájába vette a farkamat és vadul szopogatni kezdte letolt harisnyával egy Óvoda melletti kis játszótéri "faházban" az UTCÁN! Nappal ott 8-10 méterre tőlünk 50 gyerek szokott játszani vélhetően :D Olyan szinten felizgultam rögtön merev lettem és vadul ette a dákómat mintha fagylalt lenne... nyalogatta szívta... sztem 2 perc lehetett maximum amikor beleélveztem a szájába. Olyan ámulatban meg kábulatba voltam hogy időm se volt szólni. Magába szívta megtörölte a száját.. majd felöltöztünk. Ez kb top 3 emlékeim egyike az ÉLETBEN! AZ óvodánál azóta se sétáltam.. de eszembejutott hogy megnézem 1szer.. mint emlékhelyet. Na nekem ez a sztorim. Azóta szakítottunk. fél évig jártunk de még mindig ismerősöm facen.. néha felköszönt.


21/f

2022. dec. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!