Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 26-30 éves nők: Titeket vonz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26-30 éves nők: Titeket vonz még a bulizás, hajnalig ivászat disco stb?

Figyelt kérdés

Én 26 éves férfi vagyok. Kamaszkoromban keveset buliztam, és akkor is valószinüleg partykiller voltam az ovatosságommal meg a pipogyaságommal.

Többnyire könyveket olvastam és nem jártam bulizni, bár párszor berugtam az is igaz.


De ezeken a bulikon nem igazán éreztem jól magam. mintha a lányok menekültek volna tőlem...


Most azért sajnálom hogy így alakult és nem voltam lazább. Jó lett volna szép lányokkal táncolni, ágyba bújni de soha nem láttam jelét annak hogy kellenék valakinek is.



Vagy ti már nem vágytok iylen helyekre?



2022. nov. 23. 14:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
Ennyi évesen a nők már családot alapítanak normál esetben. Szégyen, hogy férfiként random nőkkel ágybabújásnál tartasz ennyi idősen. Ezen 16-20 év között szokás átesni minimum. Miért nem volt jó a könyvmolykodás? Szégyelled? Okos lettél legalább? Amúgy a műveltség sok lánynál előny! Hagyd abba a siránkozást, szedd össze magad és keress normális nőt.
2022. nov. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De más kiélte magát én meg nem. Ez így nem igazságos.
2022. nov. 23. 14:58
 3/16 anonim ***** válasza:
32%
26 vagyok, ahogy első írta én már gyerekre vágyok, kibuliztam magam.
2022. nov. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Azt nem te döntöd el, mi az igazságos. Neked is lett volna rá lehetőséged, de neked fontosabb volt a könyvmolykodás. Aki meg csajozott, annak kevesebb idő jutott olvasni. Na? 1:1
2022. nov. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Az élet sohasem igazságos neked is ugyan annyi esélyed volt bulizni mint másnak az hogy ezzel nem éltél a te döntésed volt. Ha pedig ezért másokat hibáztatsz akkor mégjobban fognak tőled menekülni a nők
2022. nov. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De ez így tényleg nem fair. Nem volt apám se aki elmondta volna hogy kell ezt csinálni, anyám meg vallásosan nevelt fel. Erkölcsi okokból nem buliztam ettől többnek éreztem magam, erkölcsileg tisztábbnak.
2022. nov. 23. 15:11
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

Ebből kimaradtál. De bulizni még elmehetsz. Keress normális szórakozóhelyeket. Az Élet másként igazságos.


29/F

2022. nov. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%

Tizen-huszon évesen sem vágytam ilyesmire. Pasival el lehet menni baráti társaságba, beülős helyre, de diszkóba biztos nem.

Szóval nem, nem vonz továbbra sem. E nélkül is ágyba lehet bújni a barátoddal, mi értelme előtte leinni magam?

2022. nov. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
Én most vagyok 29 éves, és sosem vonzott ez a fajta élet. Nem jártam fiatalabb koromban sem bulizni, és most sem érzek erre kéztetést. Hiányérzetem sincs.
2022. nov. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Közösség sincs ahol ismerkedhetnék.

Vagyis volt, de kivetett magából.


Voltam pár lányba szerelmes anno, persze nekik nem nyugis inteligens könyvmolyok kellettek hanem semmire kellő trógerek, akik persze mindig gyúrnak meg jó képűek.


Most 26 évesen, jöttem rá hogy csak a külső számít a nőknek.


Amikor el mertem mondani az érzéseimet egyből tiltottak, töröltek.

2022. nov. 23. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!