Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 26-30 éves nők: Titeket vonz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26-30 éves nők: Titeket vonz még a bulizás, hajnalig ivászat disco stb?

Figyelt kérdés

Én 26 éves férfi vagyok. Kamaszkoromban keveset buliztam, és akkor is valószinüleg partykiller voltam az ovatosságommal meg a pipogyaságommal.

Többnyire könyveket olvastam és nem jártam bulizni, bár párszor berugtam az is igaz.


De ezeken a bulikon nem igazán éreztem jól magam. mintha a lányok menekültek volna tőlem...


Most azért sajnálom hogy így alakult és nem voltam lazább. Jó lett volna szép lányokkal táncolni, ágyba bújni de soha nem láttam jelét annak hogy kellenék valakinek is.



Vagy ti már nem vágytok iylen helyekre?



2022. nov. 23. 14:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

27 vagyok és már pár éve nem vonz a bulizás. Sőt, mostanra már pasizni sem megyünk le, mert ennyi idősen a pasik közül is csak a gázabb alakok járnak csajozni.

Nehezebb is így ismerkedni, de ha összejön sokkal normálisabbakat találni.

Viszont simán bemutatjuk egymásnak a szingli ismerősöket. Munkahelyen már nem szerencsés ismerkedni, nem olyan mint az egyetem volt. Sport kapcsán még lehet, de ott kicsit szélesebb a korfa. Túl fiatalok épp úgy vannak, mint idősebbek. Plusz ugye simán benne van a pakliban, hogy esze ágában sincs valakinek ismerkedni és emiatt megszólítani sem nagyon mernek. Valahol el kell hinteni, hogy nincs az embernek pasija és onnantól már próbálkoznak.

2022. nov. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
"Miért nem volt jó a könyvmolykodás? Szégyelled? Okos lettél legalább?" Ezen besìrtam 🤣🤣 Amúgy felesleges ezen pörögni ha a bulizós, összevissza kúrós időszak minősül kiélésnek akkor sokan vagyunk ìgy hogy nem "éltük" ki magunkat, de nekem nem is hiànyzik ez. Ismerkedni, csajozni ,szórakozni mindig lehet ha arra van szükséged.
2022. nov. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91%

"Most 26 évesen, jöttem rá hogy csak a külső számít a nőknek."


Jó, hogy a külső számít! És ezt mindenfajta előjel nélkül mondom. Te is a nő testéhez vonzódsz az ágyban. Ő mihez vonzódjon?

2022. nov. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

29 vagyok, sosem voltam bulizós fajta. De évente 1-2 alkalommal jól esik/esne egy vad koncert vagy táncolós hajnalig ivós buli (mondjuk ezt általában a baráti körben szervezett újévi bulik kb le is fedik).

De én perpill 2 kicsi gyerekkel vagyok itthon. Nálam már csak ezért is beköszön néha a vágy egy kis "gőzkieresztésre". Mondjuk idegenekkel ágyba búkni pl pont nem szeretnék.

2022. nov. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#14 menj el a gyerekekkel vidàmparkba és üljetek fel a hullámvasùtra 😄 Ott ki lehet adni a gőzt
2022. nov. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

1-es


A krvák nem alapítanak családot jobb esetben. Te döntöd el mikor szabad random nőkkel dugni, te féreg? Nem korfüggő, főleg egy férfinál. Sőt, nálunk ez természetes.

2022. dec. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!