Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Webcamozás vagy házi szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Webcamozás vagy házi szex tartalmak készítése inkább?Melyik a jobb szerintetek hosszútávon?

Figyelt kérdés

Már jóideje webcamozok de egy idő után kezdett unalmassá válni egyedül,ezt más lányoktól is hallottam sajnos,eleinte persze jó buli volt,fiúval eddig csak párszor volt közös műsor vagy privátban de mivel élőben megy minden így nem lehet kivágni belőle azt amit nem szeretne az ember pedig néha jó lett volna,így utóbbi időben egyre inkább hajlok a házi szexvideó készítés felé,persze ezt már csak fiúval tenném nem egyedül.

Nektek melyik a favorit a kettő közül?Érdemes lehet váltani erre?

Aki próbálta egyiket vagy mindkettőt annak melyik tetszett jobban?


2022. dec. 2. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Fogyasztóként írom, hogy nekem egyértelműen az amatőr, semmi erőltetett szexvideó jön be, webcamot csak akkor nézek, ha videó közben felugrik valami webcam oldal, de amint lehet elnyomom, nem lehet beletekerni az érdekesebb részekbe.
2022. dec. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Mutass már légyszíves belőle.
2022. dec. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

A házi szexvideo jobb, ez mindegy milyen szempontból írom mert ez nem publikus!

Én ezért is bérlek egy külön lakást, nem csak erre a célra.

2022. dec. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Én olyan webcam modelleket nézek és követek, akiknek számomra vonzó a személyiségük, természetesek, nem színészkednek, jó hangulatot tudnak teremteni és el is szoktak élvezni általában.

Mellettük rengeteg unalmas, semmilyen nő van fent, akik látványos unatkozáson kívül semmit sem csinálnak. Ők nem tudom mire számítanak.

Ehhez nagyon találékonynak és vonzónak kell lenni.

Videókat nem nézek, mert túl személytelenek, rövidek.

2022. dec. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező te úgy webcamozol mint én. Sehogy!
2022. dec. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!