Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mellbimbópiercing nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mellbimbópiercing nagyon kicsi melleken? Jobb vagy rosszabb lenne tőle?

Figyelt kérdés
Illetve van itt valki, akinek szintén kicsi mellei vannak (de tényleg kicsik) és csináltaott? Megbántátok vagy azóta kevésbé utáljátok a melleteket? (Ha előtte se utáltátok, akkor bocsi, magamból indulok ki.)

2022. dec. 2. 23:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%

Ez a piercingtől is függ, meg a bimbótól is.


Nekem volt olyan nagyon vékony barátnőm, akinek annyi melle sem volt, mint akit linkeltél kérdező. Szinte csak nagy bimbói voltak, körülötte szinte semmi kiemelkedés sem volt. Piercing nélkül ismertem meg, imádtam a őt és a melleit is, nekem nagyon bejött hogy ilyen pici neki, mert minden érintésemre látványosan reagált. :)


Aztán később szeretett volna bimbó piercinget, meg is csináltatta, és utána is ugyanúgy tetszett nekem. Izgi volt a látvány piercinggel is, jól állt neki. Annyi hogy onnantól kicsit óvatosabban volt csak szabad kényeztetni, mert ha véletlenül beleakadt a fogam, és véletlenül meghúztam, arra érzékeny volt neki.


Amúgy volt köldök piercingje is, és így a 3 piercing együtt kimondottan jól állt neki. :)


Szóval akár neked is jól állhat, lehet érdemes volna egy képszerkesztő programmal odatenni egyet, hogy lásd milyen lenne ha lenne. Vagy vannak ilyen mágneses kamu piercingek is, amihez nem kell szúrás, és így megnézhető előre az erdemény, és ha tetszik, mehet az igazi is. :)

2022. dec. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem kérek több privát üzenetet, senki mástól, ezt mégegyszer mondom, ez külön rád vonatkozik, adam1985, örülnék, ha nem zaklatnál!
2022. dec. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem pici ciciben is szép tud lenni. Én nagyon oda vagyok a mellbimbó piercingekért. 30F
2022. dec. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha izléses szép ékszert választasz nagyon szép tud lenni. Van olyan barátnőm akinek igazán pici mellei vannak, van mindkét mellbimbójában piercig és nagyon szépek, esztétikusak. 26L
2022. dec. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem jobb lenne egy picit.
2022. dec. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nagy melleim vannak, abban jól mutat, de szerintem nyugodtan csináltad te is, én sem bántam meg, nekem szebben mutat így :)
2022. dec. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem kifejezetten jól mutatna benne a piercing és állítólag önbizalom növelő is 🙂

37/F

2023. jún. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Hans Solo ***** válasza:
75%
Kifejezetten jó, dekoratív. Jobb, mint arcon. Szexi, izgató....
2023. szept. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!