Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más 30 körüli férfi is borzasz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más 30 körüli férfi is borzasztóan öregnek látja már a 30 körüli nőket?

Figyelt kérdés

32 vagyok, de hihetetlen hogy mennyire lerobbannak a nők már ilyenkorra, van amelyik már erősen ráncos, a bőre meg ilyen aszottas...


A régi osztálytársak 4-5 éve még viszonylag fiatal nőnek tűntek, most már inkább asszonyos a kinézetük...


Nem lep meg hogy a női alkoholisták 30 felett válnak azzá. Hogy lehet feldolgozni hogy pár év alatt a selymes fiatal lányból egy ráncosodó asszony leszel?


F/32


2022. dec. 21. 20:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
83%
Ha önmagaddal csak fele ilyen kritikus lennél, akkor már lenne barátnőd.
2022. dec. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Én nem is mondtam, hogy öregek. De akkor is öregesen kezdenek kinézni a fiatal énjükhöz képest. Míg ez a "megérés" egy férfinak jót tesz és "komolyodik" tőle, egy nő inkább csak "lelakott" vagy túlzóan öregnek hat.
2022. dec. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
76%
Én nemtudom milyen közegben mozogsz, de az én ismerőseim között a 30as nők javarészt baromi jól néznek ki, sőt sok 40es is még, de ott már több az "öregesebb".
2022. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon sokat csajt láttam, 16-17 évesen bomba test, hozzá formás, cuki baba arc, 25 évesen pedig asszonytest, -

arc..

Ugyanígy, 25 évesen jó, 30 évesen nem.

De látni lehet rengeteg szép 40-est is..

Nem hülyeség a mondás, nézd meg az anyját...


Bár olyat is láttam, aki 20 évesen volt répa lábú, 30 felett pedig bomba csajjá edzette magát.

Tehát egyrészt genetika, de odafigyeléssel, sok munkával vonzónak lehet maradni.

2022. dec. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
89%
Érdekes, pár kérdéssel arrébb még arról fantáziáltál hogy egy 60-as nőt akarnál "megfütyizni" ott nem zavarnának a ráncok? 😂
2022. dec. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anti paladin ***** válasza:

Sztem erre nem lehet egyetemleges, igen/nem választ adni.

A korral adódó változás természetes és hiába edzi magát bomba nővé 30 felett, a kor látszódni fog mindenképp de meg kell különböztetni a "megkeseredett ráncokat" és a "mosolyráncokat".

Előbbi bármit csinál magával, akkor sem lesz vonzó egy hétnél tovább, utóbbinak meg "semmit" nem kell csinálnia magával a vonzódásért.

Fejben dől el a dolog, hogy miként éli meg az ember az öregedést és az is fejben dől el, hogy az ember mit vesz észre a másikból.

Én spec így 36 felé nincs az az isten, hogy 30 alatti nővel kezdjek hiába dudorodik a nadrágom instant egy-egy fiatal csajtól.


Egyébként meg úgy ahogy a férfi is feldolgozza. :D

2022. dec. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
#11 mégis hogy a f-szba lenne ennek a mocsoknak barátnője? Aki ilyet ír az nem igazán érdemli meg.
2022. dec. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 THX84 ***** válasza:
92%

Én ezt megcáfolom. A párom számomra most is ugyanolyan vonzó, és kívánatos, mint 20 évesen volt, pedig túl van 3 szülésen.


36N, 38F

2022. dec. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
64%

A koraérett lányok, akik 17-18 évesen már jó nők, 30 felett leharcoltabbak, mint a későn érő társaik. Aki meg oszlop lábakat, ténsasszony testet örökölt, az lehet, hogy addigra lesz a zeniten, ha jól tartja magát. Ettől még lehet nagyon jó az ágyban.

A későn érő lányok is, akiket elől deszka-hátul lécnek csúfoltak, párduc testű milfek lesznek sokszor. A sovány, arányos testű 30-asokra mindig van jelentkező.

Viszont aki eltesped, vagy nagyon elhízik, az tényleg gatyán tud kinézni. A selymes bőr egy dolog, de ha jó az ágyban, a fene se nézi a narancsbőrt, vagy az anyus cicit.

2022. dec. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Az összes duci 25-35 éves nő ismerősöm nem néz ki 18-20nál többnek. Szóval nem. Vannak babaarcúak akik nem hogy öregnek de annyinak sem néznek ki amennyik.
2022. dec. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!