Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy nőként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nőként vágyom a szexre, de képtelen vagyok ismerkedni e célból!?

Figyelt kérdés

Volt 2x próbálkozásom az elmúlt években. Hiába éreztem kémiát. Egyszerűen magát a szexet nem akartam. Valami nem tetszett.


De már 5 éve nem voltam senkivel se. Pedig 26 leszek. De egyszerűen nem megy se a párkeresés se a sima szexpár keresés.


2022. dec. 24. 23:43
1 2
 1/13 anonim válasza:
56%
Valószínűleg szükséged lenne rá, hogy érzelmek is legyenek. Én szívesen ismerkedem veled, ha szeretnéd. :) 37f
2022. dec. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
Irányításra van szükséged. Ennyi az egész! 😁👍
2022. dec. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Mert pasi vagy, hiába vágysz nőként a szexre, azért.
2022. dec. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Na választottál már a privátban jelentkezők kőzül?
2022. dec. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
70%

Megèrtelek, én is így vagyok, szintèn nőként, csak èn màr 31 vagyok.. Ès szerintem, az első válaszolónak igaza lehet, legalábbis, èn is erre jöttem rà, hogy szükségem van èrzelmekre, de nem tudom, mi van ezzel a világgal, vagy csak èn futok bele ilyen pasikba, de mintha kiègettèk volna belőlük az èrzelmeket, ès képtelenek lennének kötődni, vagy eszük àgàban sincsen..



(Ne írjatok légyszi privátot, ha valakiben felmerült volna, nem emiatt írtam.)

2022. dec. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Karinthy írta: ha egy nő ül egy szobában, csak egy ember. Ha belép egy férfi, nővé válik, és anynira lesz nő, amennyire férfi a férfi. Nem pontosan így írta, de így emlékszem. Annyit jelent, hogy kettőn áll a vásár, csak más szavakkal. Ha szükséged van érzelmekre, akkor váltsd ki őket - érzelmekkel.
2022. dec. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
A kérdező fiú…
2022. dec. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%
@7: ezt pofázom (3). Valszeg nem állnak meg neki a kolléganői, de nem érti miért.
2022. dec. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22%
RIP inbox
2022. dec. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Szexpartnert könnyebben találsz, nem mondom hogy az könnyű, de megoldható. Én is azt keresek,a lényeg hogy ne a tökéletes pasit keresd, egy célod legyen, élvezet szeretnél, ehhez kell egy normális partner. 40F
2022. dec. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!