Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy nőként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nőként vágyom a szexre, de képtelen vagyok ismerkedni e célból!?

Figyelt kérdés

Volt 2x próbálkozásom az elmúlt években. Hiába éreztem kémiát. Egyszerűen magát a szexet nem akartam. Valami nem tetszett.


De már 5 éve nem voltam senkivel se. Pedig 26 leszek. De egyszerűen nem megy se a párkeresés se a sima szexpár keresés.


2022. dec. 24. 23:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nincs szükségem bizonygatni azt, hogy nő vagyok. Mindenki azt hisz amit akar. A negatív kommentelőknél biztosan férfiasabb vagyok.


#5,#6 köszönöm a válaszotokat. Igazatok van! Valami gátlás biztosan van bennem. Mindig írnak a pasik. Nem csak itt... Tinderen is beszéltem, facebookon is, de valahogy taszít valami. Gondoltam arra is nem e vagyok biszex vagy leszbikus. De nem.

2022. dec. 25. 01:37
 12/13 anonim ***** válasza:
Én nem keresgéltem. Tettem, ami érdekelt, mentem oda, amire kíváncsi voltam, így véletlen is nagyrészt velem hasonló érdeklődésűekbe botlottam, a kommunikáció pedig hozta a többit. Vagyis nem görcsöltem azon, lesz e kivel mit csinálnom.
2022. dec. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nézd Kérdező! Én már közeledek a 49.-dik évemhez, de még én sem "szexeltem" egy igazán kiadósat!


MINDIG MÁS(!) életfeladatom volt. Tehát türelem, rózsát terem! (Lehet, hogy tényleg így van.) Nem vitatom ennek jelentőségét.

2022. dec. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!