Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 26 évesen nem volt még barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen nem volt még barátnőm akkor valószínűleg nem nézek ki elég jól? Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Sosem volt még senkim, szerintem nem jövök be a lányoknak, nem tartanak vonzónak. Mit tudok tenni hogy legyen barátnőm?
2022. dec. 26. 10:27
1 2
 11/18 StevenUp ***** válasza:

ma 11:22


Az olyan emberek a legrosszabbak. Nálunk is jött a burkoló aki festést is vállalt, aztán a konyha plafonja foltos, a csempékre meg én raktam fel az élvédőket, és a peremét is nekem kellet kikenni szépre.

A tavalyi karácsony elég mozgalmasra sikeredett mert 15re ígérte a meló véget és 23 án hajnalban még be sem volt rendezve a konyha... 😑

2022. dec. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem csak a külső az oka. Inkább az önbizalom, szociális, kommunikációs készségek terén nézném meg mit lehetne javítani.
2022. dec. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerezz pénzt, és megoldódnak a nőügyek is!
2022. dec. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Szervusz

Véleményem szerint mi egy cipőben járunk, igaz korban minimális eltéréssel azonban majdnem egyidősek vagyunk, gondolod beszélgessünk róla

21/F 🙂

2022. dec. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
StevenUp, az ilyeneket, mint te néhányan itt úgy hívják, incel, de szerintem csak ki vagy égve. Picit szüneteltesd a társkeresést légyszi, mert iszonyatosan ngy gondok vannak a fejedben. Szintek nincsenek, de tudod nincs az a pénz, hogy egy "beleverem a farkam" típusú csávóval egyáltalán beszélgetni leálljak, szóval végülis mondhatjuk, hogy van az a szint, ami alá már én se megyek. F.szért kell a nőket gyűlölni, én se utálok minden férfit azért, mert idiótaságokat írogat ki gyakorira.
2022. dec. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
*valaki
2022. dec. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 StevenUp ***** válasza:

ma 13:57


Egyáltalán nem gyűlölöm a nőket. És társat se keresek. Boldog kapcsoaltban élek, már egy ideje. 😀 Szóval eddig kettőből nulla tipp, ha már személyeskedünk. Viszont számomra megnyugtat az a tény, hogy veled nem fogok sosem jóba lenni, hiszen én számodra aljanép vagyok. Ilyenkor hasznos ha valaki szeret az unalmas hétköznapokban trógerkedni.

Viszont amit te ennyire ellenszenvesnek gondolsz bennem, azt nem tudod értelmezni ahogy látom, ez a gyűlölködés és a felesleges okoskodásod mellet elkerülhette a figyelmed. Semmi baj, még karácsony van, megbocsájtom a tudatlanságod.


Van az a mondás, vidéken, hogy suba a subához, guba a gubához. Ez egy nagyon hasznos mondás, nézz utána és egyből rájössz hogy miről pofázok.

Visszatérve arra ami miatt megállás nélkül késztetést érzel ahoz hogy belém köss, az nem incelkedés, hanem a száraz realizmus.

Sajnos kinőttem abból a korból, ellentétben veled, hogy a romantikát még fontosnak tartsam egy anonim beszélgetés közben. Én tárgyilagos vagyok, és az hogy "beleverni a nőbe" ez szinte minden nővel előfordul. Lehet te még nem élted át, ezért vagy frusztrált. Nem tudom nem az én tisztem ezt eldönteni.

De kérdezem én? Valótlanságot állítottam itt? Nem. Csupán nyersen lett megfogalmazva az ami egy kapcsolatban, vagy szex alkalmával olykor elkerülhetetlen. Tudom ez sem az én dolgom de jelezném neked hogy ez a művelet előzi meg a gyerek megfogantatását, és nem a gólya hozott téged se és engem se. Engem lehet hogy a varjú, annyit károgok. 😀


De hidd el nekem hogy attól még hogy selyembe csomagold a sz*rt az még sz*r marad. Felesleges eufemizálni egy anonim oldalon bármit is. Az érzelmeket, a szándékokat, a Férfiakat, vagy a nőket. Én nem borulok hasra attól még hogy nőről van szó. Sőt mi több egyenrangúnak kezelem beszélgetéseim során a nőket és a férfiakat is. Nem ez a feministák egyik legnagyobb óhaja?

Nőjj fel végre és beszélj a pároddal hogy verjen alád, mert kettőnk közül nem én vagyok a feszült.


Ja és ha szavaknak keresel utána az "Sz" betünél lesz a Szarkazmus és "I" betűnél az irónia is. 😉


Bár felesleges irányt mutatni mert a te világodban minden tökéletes és minden rózsaszín. Ezért érzed fontosnak hogy másokat kioktass, még ha nem is egy súlycsoportról van szó. Ezt becsülöm benned. Mármint a bátorságot és azt hogy kiállsz a vélt igazadért 😀

2022. dec. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Amit StevenUp ír, abban nagy igazság van...sajnos. Én sokat tudnék mesélni erről...

Szerintem a sikertelenség mögött a túl nagy elvárások vannak. Persze melyik pasi ne akarna szép nagy kerek popsit markolászni, vagy szép feszes, kemény ciciket csöcsörészni és sokkal kellemesebb misszionárius pózban szexelni egy szép, baba arcú lánnyal...hát igen....igények vannak.

De az élet nem ilyen, én is erről álmodtam annak idején mikor kezdtem, nem jött össze, de nagyon kellett már a pina, így leadtam az igényeimet, 30-40 kg plusz, 1-2 lyukas fog, kellemetlen lehellet, amorf testalkat, divatja múlt ruhák, konkáv arc...ez jutott, de úgy érzem még mindig jobban jártam így, mintha eltelt volna 5-10 év és itt sírnék, hogy 30 vagyok szűz vagyok.

Mindezek mellett szépen lassan fejlődtem én is, a végére már nagyon szép, csinos barátnőim lettek.

Pedig honnan kezdtem...?

Szóval akinek nem jut pina és rosszul érzi magát ez miatt, az adja le az igényeit és ezer százalék, hogy fog találni, egyre több az önbizalom hiányos nő, akik lelkileg instabilak, ezeket könnyű becserkészni, illetve az ilyen nők mellett sokkal többnek fogod érezni magad és önbizalmat, magabiztosságot ad. Ez egy unfair játék, de lépni kell sajnos...más kárára.

2022. dec. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!