Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 26 évesen még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 26 évesen még nem volt barátnőm, akkor valószínűleg már nem is lesz?

Figyelt kérdés
2014. szept. 13. 19:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
31 vagyok, sportos,2 diploma,2 nyelv, kedves,romantikus barátok szerint humoros is, bárhol lemerek szólitani lányokat, neten is próbálok ismerkedni, még sem volt még párkapcsolatom! ---nem vagy egyedül kérdező
2014. szept. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A valószínűség számítás még nem jutott el ilyen mélységekig, de én azt mondanám hogy 0<P<1
2014. szept. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
De lesz. Vagy nem.
2014. szept. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
7%
# 1 magyar gondolom nem volt közte
2014. szept. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

1. ez érdekes. De mégis hogy lehet ez akkor?

Én is egy nagyon szerencsétlen ember vagyok, nem is nézek ki olyan jól, sőt, még ducibb is voltam valamelyest, mégis volt már 2 barátnőm, igaz azért nem 31 éves vagyok, hanem kevesebb.

2014. szept. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
1es válaszolo vagyok, nem tudom,hogy lehet,én valahogy mindig az áldozat voltam aki csak 1-2randira vagy felejtésre vagy nem tudom mire kellett,de legtöbbször arra sem. elmegyek randikra nem jövök be,nincs kémia,akinek meg bejövök az mindig foglalt is,
2014. szept. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

A hajadra kenheted a diplomát,nyelvvizsgát,sportos testet,kedvességet,ha nem vagy jóképű.Vagy kőgazdag.

Kb.csak az számít,hogy az arcod bejöjjön a csajoknak,egyébként sosem lesz kapcsolatod vagy max.érdekből.Ismerős helyzet,nyugi.

2014. szept. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes nagyon, de szerintem ne add föl, előbb-utóbb csak találsz valaki, aki majd értékel is!!! A kérdező voltam.
2014. szept. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%

én a helyetekben nem az önsajnálatba temetném magam és nem arra fókuszálnék, hogy a sok hülye p*csa miért nem jött össze velem, hanem feltenném a kérdést, hogy ÉN mit csinálok rosszul? magunkat sajnálni és másokat hibáztatni a legkönnyebb. komolyan írj listát, vagy csak gondold át, hogy mit nem tettél meg, vagy épp mit tettél, ami miatt így alakult. mert már bocsánat, de elég nehezen hiszem el, hogy valakinek diplomája van (bár ettől még korántsem biztos, hogy értelmes), normális, helyes, sportos, és még soha, egyetlen egy barátnője sem volt. ezeket nem bántásból írom, épp ellenkezőleg! mindig előre kell nézni, a megoldást keresni, mert a siránkozás egyet jelent az egy helyben toporgással.


van egy ismerősöm, aki tipikus loboncos hajú rocker volt, gitáros egy együttesben. de marha alacsony volt az önbizalma, soha nem jött össze neki egy csaj sem, pedig sok koncerten tudott volna ismerkedni. egy nap rájött, hogy ez így nem jó. elkezdett edzeni, kigyúrta magát, levágatta a haját, letette a cigit, lediplomázott és munkája lett. és mégsincs csaja a mai napig. mert mai napig a béka segge alatt van az önbizalma. nem azon múlik a barátnő, hogy hány diplomád van, hány nyelven beszélsz, vagy gyúrsz -e, hanem hogy TE hogyan állsz magadhoz. hogy várod el mástól, hogy szeressen, ha te sem szereted önmagad?

2014. szept. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

na ide figyelj utolso:1es válaszolo vagyok:

azt hiszed olyan hülye vagyok hogy nem gondolom át mit ronthattam el? söt, még kb 10-15 ismerös,ismeretlen lány véleményét is kiszoktam kérni utána, persze válaszként azt kapom én semmit sem rontottam el,csajok voltak betegek,hülyék akikkel összeakadtam

2014. szept. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!