Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy fiúnak nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúnak nem volt még barátnője 22-23 évesen sem és valószínűleg még szűz is, akkor a továbbiakban milyen kilátásai vannak a barátnő témában?

Figyelt kérdés

Ha nem kezdi el valaki időben akkor nehezebb később barátnőt találnia?

Még az ilyenek nagyon sok jóból maradtak ki?


2020. ápr. 23. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ha egy rendes lányt találsz magadnak akkor ez inkább előny lesz, mintsem hátrány :) Te a rendesebb pasik kategóriájába tartozol, ami manapság ritka . Én személy szerint nem szeretem ha egy srácnak előttem már 20+ csaja volt, mert valószínű hogy akkor mellettem sem fog megmaradni valami sokat. Nemjó ez a fajta félelem.

21/L

2020. ápr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én majdnem 22 éves voltam amikor először lett barátnőm, vele vesztettem el minden téren a szüzességem. Meglepődött rajta, mert totál az ellenkezőjét gondolta rólam, de végül összejöttünk és elég sokáig együtt voltunk.

Szóval önmagában az, hogy 22-23 évesen még nem volt senkid nem jelent semmit.

Egyébként van több olyan ismerősöm is, akiknek nem volt még komoly kapcsolata, pedig már 25-26 évesek. Alkalmi kapcsolatuk volt már (szóval nem szüzek), de sokkal nincsenek előrébb ezzel.

2020. ápr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Alapvetően nem túl jó, a többi meg rajtad áll. Ha eddig akartál csajt, de nem jött össze, akkor azt kell csak eldöntened, hogyan tovább. Ha továbbra is így élsz, akkor szűz is fogsz maradni. Ha rájössz arra, hogy mit csináltál rosszul és javítasz a dolgon, akkor nem leszel szűz.


#1: Szóval a kérdező azért rendes, mert szűz?

2020. ápr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy huszonévesen még nem volt barátnőd. Inkább az ezt okozó tulajdonságaiddal van baj.


Belátod, vagy sem, valami nincs rendben veled. Nem szocializálódsz, vagy rossz körökben mozogsz, vagy személyiségeddel vannak problémák (pl. introvertált vagy).

Bármi is legyen az ok, nem jó. Vizsgál meg magad, találd meg a hibáidat és oldjad meg ezeket. A társkeresés csak ez után lehetséges, de akkor már meglepően könnyű lesz.


Csak, hogy tudjad, nem levegőből beszélek, nekem 3x évesen volt először barátnőm. Voltak hibáim, megoldottam őket és az életem ezen része is rendeződött.

2020. ápr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az személyiségbeli problémának számít, ha valaki introvertált...? :O


Nehogy már a konkrét személyiségét alávesse valaki egy kapcsolatnak... Ha introvertált, akkor a barátnője szeresse úgy, ehhez persze a megfelelő személyt kell megtalálni.

2020. ápr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Clay Morrow ***** válasza:

Csak akkor ha az introvertált alany férfi.


Ha nő, akkor meg van bocsájtva, az olyan cuki, szürke kisegér, de mindegy, úgy is van már barátja.

2020. ápr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!