Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? Kezdek besokalni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kezdek besokalni, nekem ez így nem jó.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Történet a következő, leginkább röviden és tömören leírva.

2,5 éve vagyunk együtt párommal, én 21F, ő 23N.

Nos a probléma az, hogy jelen esetben közel 2 hónapja nem volt szex, de olyannyira nem, hogy ezalatt a kettő hónap alatt semmi szexuális ingert nem éreztem/nem kaptam tőle.

Imádom szeretem, de nekem ez így rettentő rossz.

Gondolkodtam már alkalmi szexpartneren/szexpartnereken.

Csúnya dolog tudom, viszont lenne hozzá lelkiismeretem.



2022. dec. 27. 22:11
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Hűha, látom kaptam most itt hirtelen hideget meleget.

Nos a helyzet az, hogy a munkámból kifolyólag elég sokat is vagyok távol sajnos. Átlagba 200 órák felett dolgozom.

Az érzelmi elhidegülést teljesen meg tudom érteni, hisz nincs velem és elég sokat van egyedül, viszont ha otthon vagyok, akkor törődöm/foglalkozom vele, ergo nem értem, hogy akkor mégis mivan.


A #7-nek csak annyit, hogy ezer meg egy milliószor átbeszéltük már ezt.

Annyi a válasza, hogy sajnál. :(

2022. dec. 27. 22:30
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
beszéltetek már erről hogy ez zavar téged?
2022. dec. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi jutott eszembe, hogy beszélgetni, közös programokat csinálni mennyire szoktatok az utóbbi időben. Szoktátok-e mondjuk filmnézés közben simogatni, puszilgatni egymást, netán adott-e a párod olyan jeleket a szex megvonásán túl, amelyek arra utalhatnak, hogy nem szeret?
2022. dec. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

#13. Szoktunk közös programokat csinálni, már amennyire időnk engedi. Most is készülünk menni.

Filmnézés közben a simogatások, puszik, búlyások sosem maradnak el.

Az utóbbi kérdésedre válaszolva pedig csak annyit tudnék írni, hogy én úgy érzem, hogy mintha már nem úgy törődne velem, amit említettem is neki, ugyan ő ezt tagadja.

2022. dec. 27. 22:36
 15/33 anonim ***** válasza:
78%
#11: Az a baj, hogy sok nő csak duzzog, hisztizik, játssza a passzív agresszívat, és azt várja, hogy majd kitalálod, hogy mi a baja. Lehet, hogy volt valami, amiben szerinte hibáztál, de te ezt nem vetted észre, vagy szerinted nem volt olyan súlya a dolognak, viszont sok nő nem mondja meg nyíltan, hogy ez vagy az a baja, hanem puffog, mint egy vipera, és te vagy a szar, mert nem jössz rá arra, hogy ő megsértődött valamin, amit te esetleg piti dolognak gondoltál. Ha a sok megbeszélés után sem juttok el odáig, hogy megoldódjon az ügy, akkor marad a szakítás. (Ráadásul így még ki is derülhet, hogy volt-e valakije, mert ha pár héten belül feltűnik az oldalán valaki, akkor nyilvánvaló, hogy már régebbről ismerhette az illetőt.)
2022. dec. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

#15.

Nem hiszek az álmokba, de minap volt egy érdekes álmom, ha már arról beszélünk és egy másik válaszoló is megemlítette azt, hogy "Ő lehet nem csak gondolkodott a szexpartneren" tehát igazság szerint az első álmomból felkeltem, de mivel már ott is 2 hónapja nem feküdtünk le és mégis terhes lett párom, így megkérdeztem tőle, hogy kitől és, hogy hányszor csalt meg, ott 3 hangzott el, nah ekkor fel is keltem. Mihelyst vissza aludtam, szintén megjelent ez az álmom, csak akkor nyilván egy emberrel és egyszer.

2022. dec. 27. 22:40
 17/33 anonim ***** válasza:
72%
#16: Azt a hozzászólást is én írtam (meg többek között a 15-öst is). Igazából én nem nagyon látok ebből más kiutat, mint azt, hogy egy utolsó esélyt adsz arra, hogy megpróbálja elmondani, mi folyik itt. Ha nem teszi, akkor itt a vége, ezt szerintem kár tovább húzni, nem normális dolog, hogy hónapok óta nincs szex, miközben azért minden mást elfogad, amit tőled kap.
2022. dec. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

A 11-es kommentben írt válaszod azért árnyalja a képet kérdező. Egyáltalán nem ellenségesen írom, de valószínűleg akkor neki az a problémája, hogy nem vagy eleget vele. Szerintem az lehet a fejében, hogy oké, hogy amikor otthon vagy törődsz vele, de az neki személy szerint nem elég. Mindenki más igényekkel rendelkezik ezen a téren. Valaki nem bír ki a másik nélkül egy percet sem, van ismerősöm aki éveken keresztül heti 2-3 alkalommal (saját döntésből) találkozott (nőként) a barátjával, most már házasok és gyerekük van.

De nem olyan rég egy fiatalabb pár az ismeretségi körömben most ment szét, de ott a srác havi 400 órákat dolgozott.

2022. dec. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Írhatok üzenetet kedves #17?
2022. dec. 27. 22:45
 20/33 A kérdező kommentje:

#18: Teljesen érthető a dolog igazság szerint, de sajnos nem tudok mit tenni ez ellen. Szeretem amit csinálok és ezt ő is nagyon jól tudja.

Tudja azt is, hogy tényleg nagyon sokat dolgozom, viszont amikor csörren a számlán a fizu, akkor mégiscsak látom a mosolyt az arcán.

Tehát.

2022. dec. 27. 22:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!