Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan győzzem le a reménytele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le a reménytelen vágyakozást?

Figyelt kérdés
A helyzet sablonos: van valaki, akivel esélytelen, hogy bármi legyen, de nagyon vonzódom hozzá. Mikor végre úgy tűnik, el tudom ezt engedni, mindig "visszaesek". Hogyan lehet gyorsan és eredményesen megszabadulni ettől?

2023. jan. 19. 22:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#10 :'DDDD Biztos csak egy valaki van ezzel így az egész országban.
2023. jan. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#11 Gondoltam, bepróbálkozom. Bélát akartam, de aztán láttam a kérdező kommentjét 😄
2023. jan. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
:DDDD
2023. jan. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Sokat segíthet a válaszadásban, ha elárulod, miért esélytelen a dolog.
2023. jan. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Valszeg csak a szokásos forgatókönyv, írta is hogy helyzet sablonos. A pasi házas ,de lehet hogy a csaj is.
2023. jan. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nagy pacsi. 10 éve ezt próbálom leküzdeni. Amikor már majdnem sikerül akkor felhív, vagy szembe jön az utcán és végem van újra...
2023. febr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!