Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A vőlegényem szeretné ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem szeretné ha rendszeresen kielégíteném orálisan, de én sosem szerettem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azzal a problémával fordulok hozzátok, hogy a párom kb. Fél év után elkezdte mondani hogy szopjam le. Először féltem a dologtól, ugyanis tapasztalatlan voltam, a legelső kapcsolatomban. Addig húztuk, amíg elkezdett érdekelni és meg nem történt. Egyáltalán nem tetszett viszont még pár alkalommal csináltam a kedvéért aztán csak pár hónap után egyszer. Kiemelném, én megmondtam neki hogy én nem várom el tőle mert számomra nem egy óriási dolog.


Semmi baj nem volt az elején, de egyre többet kérte és nekem nagyon kellemetlen az egész, nem szeretem csinálni. Eljutottunk addig hogy kb könyörög érte és hisztizik. ez is nagyon zavar. Illetve egyszer leült velem komolyan beszélni hogy neki erre szüksége van..

Szerintetek?


2023. jan. 23. 22:29
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
84%
Könyörgöm, ne menj hozzá. Milyen dolog valakit kényszeríteni olyanra, amit egyértelműen nem szeret?
2023. jan. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
69%
És csodálkoznak, hogy sok házas férfi jár prostihoz.
2023. jan. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
64%

#2 aki ennyire érzéketlen, az járjon is inkább prostihoz, vagy használja a kezét…


Kérdező, minek mennél hozzá egy ilyen önző emberhez? Ha nem szereted csinálni, ne erőltesse.

2023. jan. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 Noren1989 ***** válasza:
93%
Szerintem kapkodàs az egész, de te tudod. Ér ennyit X-nének lenni,huszonpàr évesen?
2023. jan. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy nőként én tök kíváncsi lennék, hogy fordított esetben, ha a pasi nem akarna orálozni, akkor mi lenne a nép véleménye...
2023. jan. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
#2 Ő igazán szeret engem, pontosan ezért nem megcsal, nem irogat másoknak és nem jár el de mégcsak meg sem nézi a nőket, elmegy mellettük. Ha ilyen felfogása lenne mint neked, már nem lennénk együtt
2023. jan. 23. 22:54
 7/43 A kérdező kommentje:
Hozzámegyek, mert nem ezen fogunk elbukni. Neki is én vagyok az első kapcsolata, ez talán választ is adhat néhány kérdésre, csak sajnos nem érti meg hogy kellemetlen és nem szeretném mert egyből kérlelés van
2023. jan. 23. 22:56
 8/43 A kérdező kommentje:
#5 Leírtam erről a véleményem, nekem nincs rá szükségem, a párom viszont sokszor kezdeményez. De egyébként nagyon sokszor szurkálok felé hogy ha ő nem kap semmit nekem sem kell és az a válasz hogy de igen..
2023. jan. 23. 23:01
 9/43 anonim ***** válasza:
94%

#5

Én személy szerint el nem tudnám képzelni orál nélkül az életem, de pont ezért nem is járnék olyannal, aki nem csinálja. Eszembe nem jutna erőltetni, ha egyszer nem akarja.

2023. jan. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

"Hozzámegyek, mert nem ezen fogunk elbukni. Neki is én vagyok az első kapcsolata, ez talán választ is adhat néhány kérdésre, csak sajnos nem érti meg hogy kellemetlen és nem szeretném mert egyből kérlelés van"



Tehát te a tudtára adtad, hogy nem szeretnéd és ennek ellenére erőlteti, hisztizik és követel egy olyan dolgot ami számodra kellemetlen.


Ennek ellenére te mégis hozzá akarsz menni? Értem..


Mégis mit hiszel? Hogy majd házasság után más lesz? Hát egyáltalán nem.. gyakorlatilag vicc az egész.. már ne is haragudj.


Így nem lehet értelmes kapcsolatot fentartani, egy házasságot meg még úgy sem. Egy kapcsolat nem így működik, hogy valamit nem akarunk és a másik ezt követeli rajtunk, majd utána mégis megtesszük, majd hozzá megyünk, hogy hátha változik.

2023. jan. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!