Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A vőlegényem szeretné ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem szeretné ha rendszeresen kielégíteném orálisan, de én sosem szerettem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azzal a problémával fordulok hozzátok, hogy a párom kb. Fél év után elkezdte mondani hogy szopjam le. Először féltem a dologtól, ugyanis tapasztalatlan voltam, a legelső kapcsolatomban. Addig húztuk, amíg elkezdett érdekelni és meg nem történt. Egyáltalán nem tetszett viszont még pár alkalommal csináltam a kedvéért aztán csak pár hónap után egyszer. Kiemelném, én megmondtam neki hogy én nem várom el tőle mert számomra nem egy óriási dolog.


Semmi baj nem volt az elején, de egyre többet kérte és nekem nagyon kellemetlen az egész, nem szeretem csinálni. Eljutottunk addig hogy kb könyörög érte és hisztizik. ez is nagyon zavar. Illetve egyszer leült velem komolyan beszélni hogy neki erre szüksége van..

Szerintetek?


2023. jan. 23. 22:29
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
32%

Ezért fontos önálló nőnek lenni, édesem.


Én nőként egyáltalán nem sajnállak, pedig az orál terén egy húron pendülünk, nade nekem sosem volt ilyen problémám, mint neked, mert én válogathatok intenzíven a partenerek terén, a külsőm vonzó és a karrierem a top-on van, pénzügyileg meg sok férfit távolról elhagytam, s ennek telibe még fiatal is vagyok (28N).

Nálam nincs ilyesmi, hogy "jajj mi lesz ha szexuálisan nem egyezünk" - semmi, jön a következő s még milyen lelkesen jönnek.....:)


Persze, persze, megértem, nálad érzelmek, meg igaz szerelem, meg bla bla.

Ahogyan az egyik válaszoló írta: nevetséges.

Gyönyörű látni ezt a "szerelmet", ahol te feljössz anonim oldalra és úgy nyilatkozol, hogy baj van, mert a vőlegényed kéri, hogy LESZOPJAD. Hát te lehetnél a jövő Shakespearje, megérintetted szívem rejtett szögeit ezzel a lírai kifejezéssel.


Tudod, nehéz az élet amikor annyira függsz a másiktól, hogy érzelmeket kell KITALÁLJ azért, hogy ne nézz szembe az igazsággal: kényelmesebb feleségül menni most az orálhiányos lovagodhoz, minthogy tovább keresgélj, esetleg kitanulj egy erős szakmát, több szabadságot szerezz magadnak és ne egy megfelelési kényszeres bábu legyél életed végéig.


Amúgy 2 éven keresztül voltam együtt egy férfival, aki imádta az orált, mégse kapott tőlem, de imádta a szexet velem, mert rengeteg másban kiváló voltam és neki is több esze volt annál, minthogy ne lássa a fától az erdőt.

Úgyhogy aki pocskondiázni szeretett volna: pofa súlyba.


Kérdező, én is adnék védőügyvéd telefonszámot, ahogyan másik is írták, de felesleges lenne: a válás luxus, te csak egy tipikus megalkuvú feleség leszel egy holtodiglan tartó házasságban.

2023. jan. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
85%
30 Kerdezo :DDD ezt komolyan le tudtad irni? Tehat lerendezed annyival hogy dehat te se varod el akkor o is hagyjon beken a temaval mert ez igy igazsagos???? Nem is tudom minek hivjam ezt, valami kamu onigazolasnak?? Hogy ezzel konnyitesz a lelkeden, vagy csak siman a nyomason amit ezzel kapcsolatban erzel, hogy cserebe te se varod el? Meg ezt is megvonod tole hogy kinyalhasson csak hogy kompenzalj? :D tudod mi ferfiak azt is imadjuk. Mindenesetre ahogy a 24es valaszomban is irtam a vegen, a helyedben jo melyen magamba neznek hogy mitol alakultak ki bennem ezek a negativ erzesek. . Nem a parod miatt, hanem a te kesobbi szexualis eleted miatt, mivel ahogy jelenleg hozzaallsz szerintem az nelkuloz minden szexualis kulturat vagy erettseget. Ez lehet csak tapasztalatlansag, vagy neveles, de legyen barmi, jelenleg egy prud kislanynak tunsz aki epp hozzamegy valakihez akivel a legalapabb dolgok sincsenek rendben. Eveket fogsz kidobni az ablakon mire rajossz, ha egyaltalan rajossz.
2023. jan. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
65%
Fogalmad sincs hogy működik egy FFI,a szexben nincs ilyen hogy így igazságos,ezt benézted,majd rájössz,egy ffinak ha nem adod meg amire vágyik egy ideig tűri aztán megcsal vagy kidob.de hamarosan rájössz te tapasztalatlan naiv ....ja és kb 10 ből 9 pasi elhajt majd ha nincs oràl....
2023. jan. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
41%

Itt ezzel a pasival más bajok vannak úgy veszem le, nem az hogy szeretne orális szexet.


Gondolom semmi féle erőfeszítést se tett hogy "kedvet csináljon hozzá".

2023. jan. 24. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
75%
Hat sajnalom a volegenyed.. remelem fozni azert tudsz mert nem fog sokaig tartani
2023. jan. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
85%

AZ a legnagyobb baj hogy te nem szereted egyáltalán.

De lesz ez még rosszabb is , megfogod utálni, de ő is téged.

Akit szeret az ember azt majd nem megeszi, csókolgatja , ízlegeti és szereti minden részét.

Te ezek szerint érdekből vagy vele, muszályból hogy feltudd csináltatni magad.

A másik részről én biztos szakítanék veled, ez nem való semmire hogy már undorodsz tőle.

2023. jan. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
70%
33-as: Ha egy nőt sosem nyalna ki a pasija, mert egyszerűen nem szereti, akkor nem azt tanácsolnád neki, hogy keressen olyat, aki megadja neki, amire vágyik?
2023. jan. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

Ne házasodjatok össze. Mindkettőtöknek igaza van, nem lehet úgymond igazságot tenni. Te nem szereted adni, ő szeretné kapni. Nem találkoznak az igények, ennyi.

Viszont annyi azért mégis van, hogy amíg te kényelmesen hátra dőlsz, hogy ok, most is megúsztam, most sem adtam neki orált, addig ő egy újabb alkalommal, nappal még tovább vágyakozik egy olyanra amit melletted soha nem kaphat meg. Tehát ebben a sztoriban a srácot sajnálom, de nagyon.

Bár az a stílus amit leírtál, az kicsit bunkó természetre vall. De ez már az orál hiánya, utána való erős vágyakozás miatt is lehet.

Egyébként nem is értem hogy nem lehet ezt megadni a párunknak. Részben, szerintem orál nélkül nincs szex. Hogy ne mondjam, hogy nincs élet :D Másrészt, akit szeretünk, annak mindenét, de mindenét szeretjük és akarjuk, és pusziljuk és csókoljuk.

2023. jan. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%

Én is azok nak a táborát erősítem akik azt mondják hogy ebből hosszú távon így baj lesz.

Amúgy nem mondom hogy bármelyikteknek jobban igaza van mint a másiknak.

Ő szeretné, szíve joga. Te nem szeretnéd, szíved joga. De akkor miért húzzátok egymást ezzel?

Írod hogy nem ezen fog elbukni a dolog. Hát lehet hogy nem konkrétan EZEN, de lesznek következményei amin igen.

Így nem lehet leélni egy életet.

2023. jan. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
76%

#39 Írod hogy nem ezen fog elbukni a dolog. Hát lehet hogy nem konkrétan EZEN, de lesznek következményei amin igen.


de pedig szerintem ezen, mert mar most ezen meg a porges, ez kesobb csak rosszabb lesz. aztan jon egy ceges buli egy kis pia ott vki megcsinalja neki es ennyi volt. en tudom, hogy meg fiatal es naiv es szerinte nem igy lesz, de hat ha elolvassa a valaszokat szerintem megerti mirol beszel itt mindenki.

2023. jan. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!