Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pár éve új kapcsolatom van....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár éve új kapcsolatom van. Valahogy nem passzolunk össze a szexben. Amikor felizgul a párom, semmit nem érzek. Szerintem a méreteim átlagosak. Intim tornát csinál, de régebb óta. Hogy javulhat meg? Van megoldás?

Figyelt kérdés
Igen jól megvagyunk, nem is szeretne egyikünk sem változtatni. Viszont én eljutottam oda, hogy annyira nem érzem, hogy lelankadok. Először a életkoromra gondoltam, vagyis hogy eljött az idő viagrának. Nem vagyok rá büszke, kipróbáltam mással, ott meg gond nélkül működik a szerszám. Mit tudok tenni, hogy a párommal működjenek a dolgok?

#Eltérő méretek?
2023. jan. 25. 16:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Kommunikáció
2023. jan. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
onnantól kezdve, hogy egy olyan lépést megtettél, hogy megcsalod, mégis miért vagy annyira inkorrekt, hogy ne tedd meg azt a lépést is, hogy szakíts? És még te problémázol, hogy nem elég intenzív számodra a pároddal, kicsit inkább erkölcsileg rakd magad rendbe és ne az intim tornán és annak sikertelenségén járjon az agyad.
2023. jan. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Beszélünk a problémáról. Mint pl az intim tornáról is. Nem szakítani szeretnék. Rendbe raknám magam, csak az önbizalmat rendesen elveszi egy(több) ilyen eset. Amúgy meg ha lelankad szex közben, mert sajnos nem érzek semmit, mit tudok tenni?
2023. jan. 25. 17:06
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon erös a nedvesedése?
2023. jan. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagy a puncija sajnos, ez nem igen lesz jobb.
2023. jan. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%

Nagy a puncija, nekem is ilyen. A férjem tök átlagos és sokszor ő is mondja, hogy nem érez semmit. Hiába az intimtorna, egyszerűen ilyen az anatómiám. Nekem jó, kielégít, elmegyek vaginálisan is, imádom a farkát. De ő egyre nehezebben megy el és csak lovaglóban, amikor tekergek a farkán és a melleimmel elvan. Vagy kutyában, amikor ugyancsak tekergek a csípőmmel és beletolatok.

Misszionáriusba csak akkor, ha a nyakába veszi a lábam, feltérdel és jó keményen csattogósan szószerint megb@sz.

34N

2023. jan. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%

Sem a puncival, sem a rudival nincs baj. A teljesítménykényszer miatti stressz, a megfelelni akarás okozza a bibit (vagy az érzelmi kötődés hiánya).

Hmmm... elhagyni nem akarod, de simán félrekúrsz "kipróbálni" mással, szép kapcsolat lehet 😂

2023. jan. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nincs extrém nedvesedés, csak kb 5 perc után semmi érzés nincs. Amikor elkezdjük az elején még érzem egy kicsit. Egy darabig volt egyedül, és van vibrátora is. A vékonyabb is öt és fél centi vastag. Nem panaszkodik, de pár perc után belankadok a puncijában. Beszéltünk erről is, a volt férje is említette ezt a dolgot a páromnak. A második gyerekük születése után változott állítólag meg helyzet a szex terén.
2023. jan. 25. 18:48
 9/23 A kérdező kommentje:
Intim tornán kívül esetleg valami ötlet.
2023. jan. 25. 18:50
 10/23 anonim ***** válasza:
Először is mi a méreted? (Hossz/kerület)
2023. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!