Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok miért van az hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok miért van az hogy társkeresőkön majdnem minden csak férfi,férfi párt jelöl meg. Vagy másik társkeresőn kiírja hogy 2-3 férfivel is szeretné kipróbalni? De ha ráírok nőkre hogy szeretném a többest mert izgat a látvány ha a csajomat mások is...

Figyelt kérdés
Szóval ha ráírok valakire hogy benne vagyok egyből kilép a csevegesből?Most akkor mi van?

2023. febr. 2. 08:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%

én ezt most már kötözködésnek nevezném


így ne is csodálkozz, hogy nincs csaj...

2023. febr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Mem kötözködés csak útálom a felesleges köröket.Ez olyan mint a viccben jajj futok még két kört ne higgye hogy qurva vagyok.Többen fogják dugni...mi akar lenni.Szűz Mária oltárkép a cáci nagytemplomban?
2023. febr. 2. 12:45
 13/15 anonim ***** válasza:
80%
Jah szóval úgy gondolod hogy füttyentesz kettőt "na dugunk?" és máris örömmel repülnek a rudidra? Akkor ne csodálkozz... ilyenkor mondják eltévesztetted a házszámot. Van olyan oldal ahol tényleg elég így nekiindulni, úgy hívják rosszlányok.hu :D
2023. febr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Én nem gondolok semmit de voltam swingerclubban, és egy házaspárhoz kaptam meghívást többesre.Se az asszony se a férj nem ismert.Egy szót nem beszéltem velük...hm. hm akkor most ki hazudik az előttem szólókból?És olvastam itt korábban feltett kérdésnél hogy kikből válogatnának be csajok masodik harmadik pasit?90 % ban ismeretlent válaszranának és nem ismerőst.Valaki akkor itt megint hazudik de bem én..
2023. febr. 2. 17:46
 15/15 anonim ***** válasza:

#14 majd' minden héten eljárok swingerbe, privát bulikba, s volt időszak amikor a netről sem "unatkoztam". Szóval a kérdésedre válaszolva: mi alapján válogatnak? Amit fent is leírtam: szimpátia, vonzalom, bizalom. Ez utóbbi nem azt jelenti hogy 10 oldalas cv-t kérnek, meg komplett személyiségtesztet, hanem megérzésre megy, mennyire tartják az adott pasit normálisnak, megbízhatónak. A három tényező együttesen szükséges.

Minden párnál, nőnél a neten naponta 30-50 új jelentkező van (tudom mert kerestünk anno mi is a netről amíg fel nem adtuk a rengeteg hülye és kamus miatt). Szóval bőven van miből válogatniuk!

2023. febr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!