Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megtörtént már veletek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtörtént már veletek, hogy a párotok nem elégített ki? Szexuálisan. Kielégítés alatt azt értem, hogy orgazmushoz jutás.

Figyelt kérdés
Nő vagyok. Az orgazmusom forrása a csiklóm, ahogy a legtöbb nőnek is tudomásom szerint, tehát nem fogok attól elélvezni, ha behelyezi a péniszét.
2023. febr. 25. 12:06
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
23%

Az az igazság, hogy ha prüdériából elharapott félszavak helyett megtanulnád nem csak szopásra használni a szádat, akkor sokkal kielégítőbb lenne a nemi életed. Miért kell szorongani, ha ki kell mondani szex közben, hogy "izgasd a csiklómat is"? Tök természetes, hogy kommunikálunk közben.


Másrészt meg nőként mondom, az orgazmus egy képesség, ami fejleszthető különböző gyakorlatokkal. Ha a partnereitek jelentős része nem képes titeket kielégíteni, azért ugyanannyira felelősek vagytok, mint ő. Ha megtanultatok volna kommunikálni és ismernétek a testetek, nem lenne szar nemi életetek, amit csak segédeszközökkel és más speciális dolgokkal lehet élhetővé tenni.


Nem, nem normális dolog, hogy valaki nem élvez el a hagyományos szextől, csak attól ami szét van tuningolva. Férfiként sem normális, nőként sem az.

2023. febr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs ilyen. A párom megvárja ameddig én elélvezek, vagy velem együtt élvez el, vagy utána valahogy megoldjuk. Nekem nem működőképes úgy egy kapcsolat, hogy a másik telibesz*rja a kéréseimet (alapból az lenne a normális, ha ezt mondani sem kellene neki), és igen, nekem is ugyanúgy,, jár" az orgazmus. De amúgy mi lenne ha magadat izgatnád közben? Mi ezt kifejezetten szeretjük pl
2023. febr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
11-es, de hát én mondtam neki, hogy izgassa a csiklómat, megkértem. Szépen is, csúnyán is. Nem gondolom, hogy "prüdériából elharapott félszavak"-kal kommunikáltam volna, egyértelmű, kimondott kérés helyett. A gond nem az, hogy a számat csak szopásra használom és nem tudok kommunikálni, nem tudom kommunikálni az igényeimet, úgy mint pl: "kérlek, izgasd a csiklómat". Ezt megtettem. A probléma abban áll (persze neked lehet más a véleményed), hogy ő nem teszi meg. A többi felvetésedhez nem tudok hozzászólni, illetve nem értek egyet. De szívesen veszem, ha elmondod, hogy tanulható a hüvelyi orgazmus. Köszönöm.
2023. febr. 25. 13:44
 14/42 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként nekem ez elég fura dolog.

Nem volt sok partnerem, de sosem hagytam egyiket sem "parlagon"

Addig izgattam ujjal, nyelvvel, míg legalább 2 orgazmust meg nem éltek😊

Ha egy nő csak kötelességből, "legyünk rajta túl" alapon szexel, ott nagyon nagy baj van a kapcsolatban


37F

2023. febr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:

A párod megvárja, míg elélvezel? Mármint...hogyan? Ölbe tett kézzel várja, hogy te kielégítsd magad? Vagy közben behatol és ütemesen mozog benned és megvárja, míg ettől elélvezel? Mert az jó, ha nálad megtörténik, az én orgazmusomhoz ez kevés, ahogy a nyitó kérdésben írtam is. Vagy a "megvárja" alatt azt érted, hogy hozzáfog a kielégítésedhez (kézzel, nyelvvel), és addig abba se hagyja, míg orgazmusod nem lesz?

Igen, izgathatom magam közben (mi közben? A behatolás, ki-be húzogatás, úgynevezett "szex" közben? Hogy értetted?). De nincs kedvem általában. Ha ott van a szerelmem, és ágyba bújunk, miért izgatnám magam? Ha önkezemtől szeretnék elélvezni, akkor azt ne nevezzük szexnek, ami két ember kölcsönös öröméről, élvezetéről szól. Az önkielégítés. Ha van párom, vele ágyba bújok, azt várom, hogy (a nehezebben elérhető) orgazmusom bekövetkezésében erősen részt vállaljon, te ezt nagy elvárásnak érzed? Lehet.

Ja, illetve még valami: szerintem ha én előzékenyen fölajánlom a partneremnek, hogy "hagyd csak, nem kell engem külön kielégíteni, miért fáradnál ezzel, majd én közben simogatom a csiklómat", szerintem nagyon hamar rátanulna, hogy "ja, akkor el se kezdem neki, hát most mondta, hogy nem kell, majd ő csinálja". Te hogy látod ezt?

2023. febr. 25. 13:52
 16/42 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Azt írod, már kérted őt szépen-csúnyán, de nem akarja.

Nem illetek össze szexuálisan.

Én férfi vagyok, pont olyan hozzáállással, mint ami neked hiányzik. Az én volt párkapcsolatom pedig részben azért ment tönkre, mert a nő nem akarta, hogy nyaljam, (a sz.pással nem volt gondja) mint mondta az számára mindig is közömbös volt, max csikis...

Ő csak dugni és akart, el is élvezett úgy mindig. Viszont nekem ez meg így unalmas volt, úgyhogy kifogásokat kerestem, hogy miért nem akarom, aztán szépen eltávolodtunk egymástól és vége is lett egy idő után.

Véleményem szerint keress olyat, aki azt szereti az ágyban, amit te.

F/50

2023. febr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

14-es, remélem, nem értettél félre semmit, illetve sikerült egyértelműre fogalmaznom a problémámat. Úgy látod, "legyünk túl rajta"-alapon szexeltem? Én nem így látom, egy másik problémáról írtam. Nevezetesen arról, hogy kértem, tegyen energiát, erőfeszítéseket azért, hogy kielégüljek. (Ami neked egyébként természetes.) És ő ezt visszautasította. Hogy tudtam volna a helyzetet jól kezelni?

A gyakorin akárhányszor föltettem ezt a kérdést ugyanebben vagy hasonló formában, minden férfi biztosított itt vagy privátban (egy kivételével), hogy ők még alkalmi kapcsolatban is mindent, de MINDENT megtettek a nő öröméért, az legalább ugyanannyira fontos volt nekik, mint a saját örömük. Az én mérlegem meg egészen más sajnos. Az alkalmi kapcsolatokról nem is beszélve, az én tapasztalataim szerint az többnyire így zajlik: [link] 25:25'-től.

2023. febr. 25. 13:59
 18/42 A kérdező kommentje:

16-os, érdekesnek találom, amit írsz. Nem illünk össze szexuálisan? Nem tudom. Inkább az önzéssel kötöttem össze. Amikor a kapcsolat elején minden alkalommal erre odafigyelt, hogy én örömhöz jussak (általa, mert ugye ahogy írtam már egy másik válaszban, én saját magamat nem akarom kielégíteni, ha ketten vagyunk az ágyban, tőle várom egyértelműen, azért a szerelmem), később pedig nem, akkor biztos, hogy ez van, amit te írsz? Össze nem illés? Az elején odafigyelt, később nem. Összevetve a kinyitott kocsiajtó esetével. Tudod, vagy a kocsi új, vagy a nő. Tehát ez alapvetés, hogy új nőnek jobban kedveskedünk. Lehet persze, hogy neked van igazad, össze nem illés van, nem szeret nyalni és kész. Ez esetben sose szeretett, csak évekig megjátszotta, akkor fontos volt neki valamiért, hogy (hamisan ugyan, de) a kedvemre tegyen? Vagy esetleg évek után jött rá, hogy ő ezt nem szereti? Esetleg évek után jött rá, hogy engem se szeret?

Te kifogásokat kerestél. Megúszásra játszottál, konfliktuskerülő vagy? Miért nem kommunikáltál egyértelműen?

Jogos elvárás, hogy valaki megtegyen a kedvemért valamit, ha szeret, akkor is, ha nincs kedve? Vagy a legkevésbé se?

2023. febr. 25. 14:06
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

14es vagyok

Szerintem te értettél félre engem.

1. Férfi vagyok, belém nem hatol senki.

2. Én épp azt írtam, hogy a pasiddal van a gond, nem veled, kvázi melletted állok.

Utószóként annyit tudok írni, olyan nő nincs, akit nyalással ne lehetne elélveztetni

2023. febr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy csiklóizgatással minden nőt el lehet juttatni a csúcsra. (Engem is, és a párom a legtöbbször el is juttatott. Amikor nem, mert nem volt kedve, ezzel van a bajom.) Én is így gondolom. (Bár vannak, akik ebben kételkednek, vagy abban kételkednek, hogy hüvelyi orgazmusa viszont nem mindenkinek van. Mint pl a 11-es válaszoló.) A posztomban nem ezt fogalmaztam meg, hanem csak azt akartam megtudni, mennyire gyakori jelenség, hogy más nők is így élnek szerelmi vagy alkalmi kapcsolatban és mások is sokáig tűrik-e ezt, vagy az első esetnél kidobják ezt a férfit.
2023. febr. 25. 15:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!