Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megtörtént már veletek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtörtént már veletek, hogy a párotok nem elégített ki? Szexuálisan. Kielégítés alatt azt értem, hogy orgazmushoz jutás.

Figyelt kérdés
Nő vagyok. Az orgazmusom forrása a csiklóm, ahogy a legtöbb nőnek is tudomásom szerint, tehát nem fogok attól elélvezni, ha behelyezi a péniszét.
2023. febr. 25. 12:06
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez ilyen. Én egyáltalán nem szeretek nyalni. Ami nem bűn szerintem, a szopást se várom el. Viszont hosszútávon nem működhet egy kapcsolat ha különbőznek az igények. Váljatok el békével.
2023. febr. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

Éppen írtam a válaszomat, amikor valami kavarodás volt a gépemen és eltűnt valakinek a privátja. Na, mindegy.


Arról kezdtem el beszélni, hogy a jelenlegi párkapcsolatom esetében már nem törekszem rá többet, hogy mindenáron kielégítsen a férfi.


Szegény annyira izzadt legutóbb, hogy megsajnáltam. Sosem volt egyáltalán szinte semmilyen orgazmusom férfival való együttlét közben - ez az első.


Annak ellenére, hogy középkorú vagyok. Csak most sikerült eljutni odáig, amit általában közösen szoktak elérni egy kapcsolatban.


De a férfi is az idősebb korosztályból való. Talán azért szokott összejönni az élvezet - főleg számomra -, mert már a tapasztalatainál fogva türelmes. Lehet, hogy én is ráálltam egy bizonyos ritmusra.

2023. febr. 26. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk alap, hogy elèlvezzen a nő is (kivètel mikor ritkàn nem kîvànja). Mivel pàromnak nincs hüvelyi orgazmusa îgy a behatolàs előtt vagy ritkàbban utàna oràlis kènyeztetèssel juttatom a csúcsra. Utàna behatolàssal jövök èn. Van hogy benne vagyok ès izgatom a csiklójat, de ez annyira nem jön be neki îgy ez ritka. Van hogy csak simogatàssal is el tudom èlveztetni.
2023. febr. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
64%

"Mielőtt berakja a péniszét, csak simán nyaljon élvezésig. Ez volt a kívánságom, minden esetben."


Azért ez viszont egy kicsit túlzás...

Mármint monoton mindig így csinálni, főleg akkor, ha a partner nem imádja a nyalást, és nem indul be tőle.

Más módszerrel nem tudsz elélvezni? Kézzel, vibrivel, stb? Azt szintén be lehet építeni az előjátékba, de mégsem olyan monoton kötelező, mint az hogy minden egyes szex előtt nyaljon ki.


Egyébként szerintem az is nagyon szexi, ha kikötözöd a partnered, és a farkával izgatod a csiklódat élvezésig, vagy beleülsz és utána csiklóvibrátorral kényezteted magad, stb...

Legyél egy kicsit aktívabb.

2023. febr. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy imádja-e a nyalást, a megváltozott igyekezetét nehezményezem. Lehet, hogy korábban se imádta, de megcsinálta. Egy idő után lett ez, hogy nyűgösködik, én meg ettől nyűgösködöm. A kapcsolat elején odafigyelt arra, hogy kielégítsen, később meg nem? És az én igényeim a túlzóak? Hiszen korábban maga is egyetértett, jogosnak tartotta ezeket az igényeket. Hogy konkrétan válaszoljak arra, amit kérdeztél, de, a kezével is csinálhatja nyugodtan. Sőt, ahhoz se ragaszkodnék, hogy én legyek az első. Felőlem lehet fordítva is a sorrend (minimális az esély, hogy egy férfi a saját élvezete elérése után a pihenésen kívül még bármire hajlandó, lehet, hogy ti mások vagytok). A baj azzal van, hogy ő egy idő után nem akart kielégíteni.
2023. febr. 26. 10:02
 36/42 anonim ***** válasza:

Az gáz, ha nem tudod hogy imádja-e a nyalást. Felizgul attól, hogy csinálja? Szívesen kinyal a nap közepén, viszonzás nélkül?


Abban egyetértek, hogy a partnernek törekednie kell arra, hogy orgazmushoz juttasson, de utána úgy jött le, hogy te a nyaláshoz ragaszkodsz foggal-körömmel.


Egyébként a kapcsolat elején mindenki a legjobb arcát mutatja. A szexuális előzékenység is ide tartozik.


Az nem lehet, hogy a párod vágyai nem teljesülnek, és ezért elment a kedve? Pl szerepjáték, különleges helyszín, különleges fehérnemű, fenekelés, pegging, hármas stb...

2023. febr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
Azért nem tudom, hogy imádja-e, mert mondta azt is, hogy nem izgatja fel, amikor meg visszaidéztem neki ezt a mondatát, azt mondta, ez nem igaz. Ez összezavart, illetve az is, amit írtam, a kapcsolat elején úgy viselkedett, mint aki imádja, később meg egyáltalán nem. Én béna voltam mindenben (ezt csak arra írom válaszként, hogy a vágyai nem teljesültek esetleg), ezt is csak évek után tudtam meg. Szerettem volna fejlődni, nem segített. Nem a nyaláshoz ragaszkodtam volna szerintem, hanem hogy kielégítsen. Nem, nem nyalt ki szívesen a nap közepén, viszonzás nélkül. Az elején igen, később meg már, ahogy írtam, nyűgösen fogadta a kérésemet.
2023. febr. 26. 10:24
 38/42 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg, de mindketten szörnyen nehéz esetnek, fantáziátlannak és merevnek tűntök. Szenvedtek évek óta a közepesen sz*r szexel, a faszid önző teljesen letojja az igényeidet, te csak egy maszturbációs segédeszköz vagy számára. Te meg élből elvetsz mindent, ami változatossá és esetleg kielégítővé tehetné a szexet. Pl rögtön ráförmedtél itt mindenkire, aki azt merte javasolni, hogy kényeztesd magad behatolás közben. Nem, kicsit sem olyan mint a maszturbáció, az pedig elég fura, hogy elképzelni sem tudod, ilyet hogyan kellene kivitelezni görcsösség nélkül. Én is totál azt hittem, hogy te a nyalásra vagy így ráfüggve, mert azt én sem várnám el senkitől, hogy éveken át gépiesen nyaljon ki minden egyes al. Fordítva sem tenném meg, nulla spontaneitás van ebben is. Ez most nekem nyilván egyedi preferencia, de én azt szeretem, ha arra törekszünk, hogy együtt, az aktusban élvezzünk el,mert én pl utána már nem nagyon kívánok semmit (kivételes, többorgazmusos esteket nem számítva), és kifejezetten elmegy a kedvem attól, hogy még percekig reszeljünk. De itt van egy csomó javaslat tényleg, de ameddig elutasító vagy mindennel, magyarázatot találsz ki, addig nem lesz jobb. A faszid egy gyökér. De lehet ő is unja ezt a görcsösség. Ettől függetlenül nem kushadni, meg maszatolni kellene, hanem szakítani, végképp nem évek után a szemedre hányni, hogy béna vagy. Így nyilván semmi önbizalmad nem lesz
2023. febr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó jól írja még ha nyersnek is tűnik.

Van egy csomó bisz-basz amivel lehet tuningolni.

Vibrációs pénisz gyűrű, análplug, dildó stb.

Én említettem a feleségemnek, hogy nekem sokkal jobb lenne nyalni ha használhatbék közben dildó vagy valamit de ő nem szeretné.

Esetleg beszerezhetnél 1-2 ilyen kütyüt hátha feldobja a mindennapokat.

Az a helyzet, hogy mindenki más ezekről vele kéne beszélned, viszont itt rengeteg ötletet kaptál, valamit hasznosítás belőle:).

2023. febr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítő szándékot. Merev és görcsös vagyok, ezt tudom magamról, és ti is jól látjátok. Fantáziátlannak nem gondolom magam. A szakítás már megtörtént, ez olyan történet, ami évekkel ezelőtt lezárult, most se tudtam feldolgozni.
2023. márc. 2. 07:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!